PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10468}
7,1 12 910
ocen
7,1 10 1 12910
7,2 10
ocen krytyków
Zagadka nieśmiertelności
powrót do forum filmu Zagadka nieśmiertelności

Straszny

ocenił(a) film na 9

Nie mówcie, że nie jest to przerażający horror, bo w scenie jak nie wiadomo skąd wyskakuje twarz Willema Dafoe to podskoczyłem i walnąłem głową w róg łóżka.

ocenił(a) film na 9
Picu

Skoro tak, to zobaczymy :)

ocenił(a) film na 9
agat337

To bardziej temat dla tych co widzieli, toć dałem spoiler ;) Teraz to już chyba nie zadziała bo będziesz go wypatrywać, a cały myk polega na tym, że nikt go wtedy nie znał i gra tu epizod i to jest dla dzisiejszego widza niespodziewane. Ale mam coś innego: ten film warto zobaczyć bo jest piękny.

ocenił(a) film na 9
Picu

Faktycznie jest piękny. Z przyjemnością za jakiś czas jeszcze raz go obejrzę, z tymi emocjami, falującymi zasłonami i lękami. Ale przyznam że tego momentu gdy wyskakuje twarz Dafoe nie wychwyciłam ... chyba go tam nie było. Tzn. w innym filmie może był ?

ocenił(a) film na 9
agat337

Przy budce telefonicznej (rozmawia chyba Sarandon) przeszkadza jej takich dwóch uliczników. Pierwszy twarzowiec to Dafoe, a drugi to debiutujący John Pankow. Później zagrają razem w świetnym "Żyć i umrzeć w Los Angeles".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones