PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10468}
7,1 12 911
ocen
7,1 10 1 12911
7,2 10
ocen krytyków
Zagadka nieśmiertelności
powrót do forum filmu Zagadka nieśmiertelności

THE HUNGER

ocenił(a) film na 8

NO CZYŻ TEN FILM NIE JEST WSPANIAŁY??? TA ATMOSFERA GROZY, W IDEALNYCH PROPORCJACH ZMIESZANA Z EROTYZMEM... AH!! UWIELBIAM GO, A NAJBRADZIEJ SCENĘ, W KTÓREJ Miriam Blaylock (W TEJ ROLI "ODWIECZNIE PIĘKNA Catherine Deneuve"- TO CYTAT Z TRAILERU FILMU) ZOSTAJE ZAATAKOWA PRZEZ "ZOMBIE" SWOICH BYŁYCH KOCHANKÓW I W EFEKCIE SPADA ZE SCHODÓW... POLECAM!!! CHOĆBY ZE WZGLĘDU NA DENEUVE I SARANDON ;]

miriam_b

a gdzie można obejrzeć trailer z odwiecznie piękną Catherine Deneuve?? ;))

gosk_a

Siemka :)
Szukam właśnie tego filmu gdzie go mogę obejrzeć ?

I jak znacie jakieś podobne filmy lub przynajmniej dobre horrory to jestem zainteresowany.
Z góry dzięki.
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
miriam_b

Milo szalenie, ze ten film ktos jeszcze pamieta i go oglada. Byl czas, gdy powalil mnie na kolana i ogladalem go jak maniak. Moja ulubiona scena to poczatek filmu w tej niesamowitej dyskotece (bauhaus!!!) i funeralne requiem Ravela grane przez Miriam po smierci Johna eh, ten film jest po prostu wysmakowany, wystudiowany i piekny.....

miriam_b

Rzeczywiście, warto obejrzeć ten film chociażby ze względu na nie dwie. Mistrzowska gra i mistrzowski film!

ocenił(a) film na 10
miriam_b

Ja bardzo żałuję że nie obejrzałam tego filmu wcześniej...tylko dopiero po tylu latach... :/ Ale mimo wszystko jestem pod ogromnym wrażeniem :) Ten film jest tak cudownie artystyczny :) Momentami nawet nie zwraca się uwagi na fabułę a zasłuchuje w pieknej muzyce i zapatruje w mistrzowskich zdjęciach,stwarzajacych cała tą wspaniałą atmosferę-Można się rozpłynąć :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones