PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104455}

Zagubiony w La Manchy

Lost in La Mancha
7,3 835
ocen
7,3 10 1 835
7,0 4
oceny krytyków
Zagubiony w La Manchy
powrót do forum filmu Zagubiony w La Manchy

ciekawy dokument..

użytkownik usunięty

najlepsze jest to jak Depp podskakuje z ta ryba..zabujcze..hehe
oj szkoda ze im ten film nie wyszedl..bo bylby swietny...no coz złośliwość natury..;)

a mógłbyś opowiedzieć o nim coś bliżej? Bo właśnie mam zamiar kupić sobie ten dokument, ale chciałabym wiedzieć o nim coś więcej;]
Pozdrawiam

Mi też się bardzo podobał i mam szczerą nadzieję że ten film w końcu powstanie... oby bo zapowiadał się bardzo interesująco. Ale takiego pecha to dawno nie widziałem.

Masz moze ten film?
Moglabys mi go wyslac?
Albo jakos na plytke nagrac i na allegro sprzedac?
Prosze, bo nigdzie nie mgoe go dostac:(

ocenił(a) film na 8

- To wcale nie boli... AAA!!! Jezu Chryste!
- Nie bluźnij! :D

Bardzo dobry film. Niesamowity pech Gilliama: choroba Jean'a, F-16 nad planem, pogoda, "podtopienie" sprzętu, "zafarbowanie się" terenu... Spokojnie mógłby z tego zrobić film fabularny. Szkoda, naprawdę szkoda - powstałe sceny były znakomite. Nie wiesz może czy Terry'emu udało się odkupić scenariusz?

Chidder

A jak/gdzie udało Wam się obejrzeć ten dokument? Bo bardzo bym chciała to zobaczyć. :)

asialuk

Tutaj można ściągnąć:
http://rs169.rapidshare.com/files/49778553/LOST_IN_LA_MANCHA.part06.rar

glonrzeczny

Poprawka, tamto to tylko 1 część:
http://cinemaxies.blogspot.com/2007/08/lost-in-la-mancha-2002-movies.html

glonrzeczny

Wielkie dzięki ;)



ocenił(a) film na 4

Tylko dlatego ze byla scena w ktorej pokazali jak Depp gra kogos tam i sie szamocze z ryba to ten dokument ci sie tak spodobal? Wedlug mnie to jestes psychofanem/-ką Deppa...

A ten dokument jest nudny jak nie wiem co, ciagnie sie w nieskonczonosc. Jedyne co pokazuje to nieudolnosc ludzi pracujacych w branzy filmowej, ktorzy w wiekszosci potrafia jedynie robic dobre wrazenie i maja gadane. Nie mowie tu o wszystkich, Deppa na pewno to nie dotyczy.
Rezyser buja w oblokach i co chwila zmienia zdanie, czlowiek kompletnie niepraktyczny, wiec nie dziwie sie ze nie udalo mu sie nakrecic tego filmu.

ocenił(a) film na 10
cave8

Właśnie dlatego Gilliam jest WSPANIAŁYM REŻYSEREM, bo buja w obłokach. A ty może przestaniesz być NIESAMOWICIE PRZYZIEMNY, bo na tym też dobrze nie wyjdziesz. Bez wyobraźni i poczucia humoru nie ma ludzi...
A ta scena z rybą jest genialna i myślę, że jak by nakręcili film też by taki był:)))

ocenił(a) film na 10
cave8

A jak byś oglądnął/nęła film dokładnie, czego niestety nie zrobiłęś/łaś to wiedziałbyś/łabyś, że film nie nakręcono bo na początku tereny zdjęć zostały "zagłuszone" przez wojskowe samoloty (reżyser nie mógłby nakręcić filmu przy tych odgłosach), a potem warunki pogodowe i ekipa musiała przerwać zdjęcia (padał grad z deszczem), potem choroba odtwórcy głównej roli Jeana Rocheforta. I gdzie tu widzisz nieudolność ludzi pracujących w branży filmowej??? Chyba producentów, którzy nie chcieli opłacić wznowienia zdjęć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones