PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721}

Zakochana złośnica

10 Things I Hate About You
7,1 151 357
ocen
7,1 10 1 151357
6,5 13
ocen krytyków
Zakochana złośnica
powrót do forum filmu Zakochana złośnica

Gdybym nie przeczytał w gazecie, że to adaptacja Szekspira nigdy bym się tego nie domyślił. Film nie przyjemny, wulgarny w tekstach i przedstawieniu, mało zabawny, przesadnie wyrezyserowany. Fabuła prosta. Scenariusz średni. Bardzo słabe dialogi. trudno z resztą połączyć Szekspira+żargon+wulgaryzm. Zdjęcia i charakterystyka brzydkie, przesadzone. Taka adaptacja Szekspira nie przypadła mi do gustu. Moja ocena:4/10.

ocenił(a) film na 8
Misiu

wulgarny?
Mnie też bardzo denerwuje i przeszkadza wulgarność w komediach i dlatego właśnie 10 Things I Hate About You tak bardzo mi się podoba. Bo jest po prostu normalny - bez większych przerysowań. Jesteś pewien, że widziałeś ten sam film?...

ocenił(a) film na 9
vainamoinen

re: wulgarny?
Zgadzam się z Tobą i tez mam wrażenie że "Misiu" oglądał zupełnie inny film....może miał na myśli Hamleta Almereydy....w końcu i tu i tam Julia Stiles....a może myślał raczej o filmie którego u nas jeszcze nie ma "O"(Othello) też z Julią w roli głównej?

ocenił(a) film na 3
Ola

ola
A może po prostu nie rozumiesz niektórych pojęć filmowych i dlatego nie rozumiesz co pisze. Nie martw się, za kilka lat zrozumiesz. Albo kup sobie magazyn "FILM" może zrozumiesz jak poczytasz sobie częściej profesjonalnych recenzji

ocenił(a) film na 9
Misiu

re: ola
Hmmmm powiem szczerze, że wiem kiedy widzę film wulgrany. chyba że mamy inne pojęcia wulgarności....
Proszę, wytłumacz mi jak dziecku, bo naprawdę nie rozumiem czemu "10 things..." jest wulgarny....

ocenił(a) film na 3
Ola

ooops
Chodzi mi tu o nie o wulgaryzm w dialogach, ale o wulgaryzm w filmowej narracji i zbyt luźne potraktowanie, mimo wszystko i tak luźnej fabuły Szekspira

ocenił(a) film na 9
Misiu

re: ooops
To zwracam honor i przepraszam ;ppp Mi słowo wulgaryzm konotuje się niestety jednoznacznie...

ocenił(a) film na 3
Ola

sorry?
nie ma za co przepraszać. to ja trochę za ostro zareagowałem na twe uwagi, więc przepraszam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones