PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93644}

Zakochany kundel

Lady and the Tramp
7,6 120 940
ocen
7,6 10 1 120940
7,5 19
ocen krytyków
Zakochany kundel
powrót do forum filmu Zakochany kundel

Jaka jest wasza ulubiona scena w filmie?

ocenił(a) film na 9
Izabela727

jak Tramp i Lady odcisneli swoje łapki na betonie

ocenił(a) film na 10
Izabela727

Oczywiście kolacja przy spaghetti i cały utwór Bella Note ehh, żeby w życiu tak też się zdarzało...

ocenił(a) film na 10
killer666

tak tak tak! Bella Note.. *chlip*

ocenił(a) film na 8
Izabela727

Też lubię Bella Note, ale najbardziej to chyba podobał mi sie fragment, w którym Lady była w schronisku no i kiedy Tramp przechadzał się po miasteczku :) to było takie sielankowe, spokojne.

ocenił(a) film na 8
Izabela727

Bella Note <3 i scena pretensji o byłe dziewczyny Trampa .

ocenił(a) film na 10
Izabela727

Hmmm... Dobre pytanie... Kłócę się pomiędzy ostatnią sceną, a tą w której Lady wymieniała Trampowi imiona jego byłych :).

andrzej_goscicki

Dla mnie to chyba ta jak Lady była jeszcze szczeniakiem i zwrot " no dobrze ale tylko na jedna noc" po czym łatwo sie do myśleć że tak już zostało XD

ocenił(a) film na 9
Izabela727

Fajna była, kiedy Tramp gada do szczeniaczków na wystawie sklepu ze zwierzętami. Miłe.

ocenił(a) film na 8
Izabela727

bella note i kolacja przy spaghetti. i jeszcze jak Lady jest szczeniaczkiem i zostaje 'tylko na 1 noc' w łóżku hehe :)

ocenił(a) film na 6
Izabela727

Napisy końcowe... a tak poważnie to już ostatnie momenty filmów,kiedy to cała rodzinka jest razem.

ocenił(a) film na 8
Izabela727

Bella Notte, scena z gryzoniem (bobrem bodajże) i z kotami syjamskimi. Fajną piosenkę miały te koty, choć jak byłem mały, to trochę się ich bałem. ;) W każdym razie były trochę niepokojące.

ocenił(a) film na 9
Izabela727

Scena ze spaghetti i jeszcze "Bella Note"... Przepiękne!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones