PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538009}
6,1 12 165
ocen
6,1 10 1 12165
Zambezia
powrót do forum filmu Zambezia

Legendy sowiego królestwa + Szeregowiec Dolot = Zambezia

Moim zdaniem motyw tego filmu był świetny. Młody sokół mieszkający z ojcem na odludziu.
pragnący poznać świat i przeżywać przygody. Pomysł jest dobry. Wszystko niszczy ta głupia błaha, dziecinna fabuła i pokręcony scenariusz.

Gdyby twórcy wytężyli trochę szare komórki, postarali by się bardziej ze scenariuszem dodali bardziej rozwiniętą , poważniejszą fabułę i kilka ciekawszych postaci, wyszedłby na prawdę bobry film.
A tak zrobili kolejną opowieść na dobranoc dla dzieci. Co za wstyd.

Silverbolt

Starasz się wygłaszać takie mądre własne przemyślenia, a gramatyka i interpunkcja u Ciebie leży.
Naucz się lepiej dobrze polskiego, naucz się w nim pisać i dopiero potem wygłaszaj takie światłe przemyślenia.
Bo widząc te wszystkie błędy (potęciał ;) jedyne co mi przychodzi na myśl, to to, czy skończyłeś już edukację w podstawówce...
Mówisz o wstydzie... - ja bym się na Twoim miejscu palił ze wstydu!

szymi77

Nikt nie jest doskonały. Ja tam w odróżnieniu od ciebie wolę czepiać się konkretów nie szczegółów.

użytkownik usunięty
Silverbolt

To nie są żadne szczegóły.

użytkownik usunięty
Silverbolt

To nie jest dramat ani żaden thriller by musiał mieć '''poważną''' fabułę.

ocenił(a) film na 8
Silverbolt

Jak można filmowi animowanemu, będącemu skądinąd przeznaczonemu dla dzieci stawiać zarzut, że "wyszła bajka dla dzieci"? :D Hello, właśnie taka miała być. Oglądałem z 5-letnim synem i bardzo się mu podobała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones