PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126877}

Zamieć

Whiteout
5,7 16 717
ocen
5,7 10 1 16717
Zamieć
powrót do forum filmu Zamieć

Nudny jak Antarktyda

ocenił(a) film na 6

[SPOILERY!] Kiedy ruszyły napisy końcowe, pomyślałem: "Serio? To już wszystko?" Główny wątek był z całą pewnością za mało satysfakcjonujący. Próba pokazania, co motywowało postacie (zwłaszcza te "złe"), okazała się kompletną porażką. Strasznie też raził fakt, że wszystkie główne role są odgrywane przez obsadę pasującą to komedii romantycznej. Ja rozumiem, że w Hollywood wszystko musi być ładniejsze, ale Kate Beckinsale w pełnym makijażu, z rozpuszczonymi i pięknie uczesanymi włosami biegająca po Antarktydzie, to po prostu śmieszny widok. Poza tym, z tego co wiem, w komiksie Carrie Stetko jest mało atrakcyjna.
Ach, i jeszcze jedna rzecz, której za Chiny nie mogę pojąć. W jednej z pierwszych scen Doc robi wprowadzenie dla żółtodziobów. Wytłumaczcie mi, kto wysyłał tam nowych ludzi na parę dni przed tym, jak wszyscy opuszczają stację?!
Mimo wszystko było w tym filmie coś, co nie pozwala mi wystawić oceny niższej niż 6. Wiem, że na nią nie zasługuje, ale fajnie było sobie popatrzeć, jak wygląda życie w najzimniejszym miejscu na świecie, zwłaszcza, kiedy u nas termometr wreszcie pokazał ponad 10 stopni :D

6 (bardzo słabe, ale 6)/10

GxZas

Ze śnieżnych klimatów lepiej po raz n-ty obejrzeć "Coś" Carpentera, niż tego gniota.

ocenił(a) film na 6
GxZas

"Wytłumaczcie mi, kto wysyłał tam nowych ludzi na parę dni przed tym, jak
wszyscy opuszczają stację?!"



Na samym początku stacje mają tylko opuścić nieliczne osoby, te które chcą
wracać np. doktorek i pani szeryf. Po całym zamieszaniu spowodowanym
morderstwami kapitan tej zapiździałej stacji ze względów bezpieczeństwa
postanawia ewakuować wszystkich. I tyle stąd ci nowi, mieli zastąpić osoby
opuszczające Antarktydę...


Co do oceny filmu to mam podobne zdanie do twojego film nie wniósł nic nowego
do mojego życia, ale w miarę przyjemnie się go oglądało :D (6/10)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones