PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121988}
4,7 3 488
ocen
4,7 10 1 3488
Zapach śmierci
powrót do forum filmu Zapach śmierci

Tak niezrozumialej koncowki w tym gatunku juz dawno nie przezylem. To zupelne pomieszanie z popieprzeniem absolutnie do mnie nie przkowilo, tym bardziej, iz temu wszystkiemu towarzyszyly jeszcze absurdalne sceny, np. koziolkowanie samochodu, ktore slepy chlopak przyzyl bez szwanku, choc lezal na tylnym siedzeniu niezapiety... w dodatku z przeborowana glowa... Absurd calkowity.

ocenił(a) film na 5
tomie_2

to tylko niskobudzetowy film pełen (niby) niedociągnięć i braku logiki.
Chcieli zablysnąć koncówką która wszystkie te braki sensu miała rozdmuchać...no i tak sie stało.
Mimo to nie zabłysneli,a raczej uratowali swój honor ...dałem 5 ze względu na końcówkę i za to ze dałem posta do tego filmu, tzn. ze jakoś mnie zaintrygował.
ps.
Gościu miał zapięte pasy.
A przeborowana głowa -to tylko mu sie zdawało,być moze dostał czymś ostrym podczas wypadku.

ocenił(a) film na 6
sabaabes

nie nie, glowe przeborowala mu smierc gdy stal na dachu samochodu kampingowego - nie kojarzysz?

ocenił(a) film na 5
tomie_2

No tak. Wiem.
Ty chyba całej tej puenty nie rozumiesz,
( Uwaga spoiler)

To właśnie był tylko ich coś jak "koszmar" w trakcie wypadku, im wszystko w tym filmie tylko sie wydawało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones