PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122832}

Zaplątani

Tangled
7,6 222 328
ocen
7,6 10 1 222328
7,2 24
oceny krytyków
Zaplątani
powrót do forum filmu Zaplątani

co za żal

ocenił(a) film na 9

Jak wytresować smoka jest wyżej w kategorii animacji. Jakim cudem?

fandisneya

A jakim cudem to jest wyżej niż Wall.e?

Noane

To może mieć związek z tym, że Wall-e był po prostu nudny

Macedon

Nie był.

Noane

Był. ;p

Noane

Początek był.

ocenił(a) film na 8
Noane

był walle był nudny jak cholera....

ocenił(a) film na 10
Noane

Wall-e jest bardzo dobrym filmem. Tak samo jak Zaplątani :)

użytkownik usunięty
Tosiek666

Zgadzam się...nic tylko wszędzie kłótnie..o gusta.

Noane

Niestety dla mnie zarówno animacja "Wall-E" jak i aktorski film "Grawitacja" to chyba najnudniejsze filmy S-F jakie istnieją, ale oczywiście dostały Oscary, wg mnie niesłusznie. ;)

ocenił(a) film na 9
cloe4

Może nudne, ale bardzo dobre ;)

ocenił(a) film na 8
fandisneya

Takim cudem, że jest dużo lepszy od tego badziewia

ocenił(a) film na 8
WielkiMou

Zaplątani nie są badziewiem, ale przy Smoku faktycznie są przeciętni...

PS: Teem Dragons Forever!

ocenił(a) film na 8
Atrament3

Wiem poniosły mnie emocje zresztą moja ocena tego filmu to 8.

ocenił(a) film na 9
Atrament3

Według mnie to HTTYD jest przeciętny, chyba głównie przez średniawą muzykę i że po prostu lubie baśniowe historie.

ocenił(a) film na 8
fandisneya

HTTYD i ŚREDNIAWA muzyka? Sorry, ale nie mogę się zgodzić! Muzyka to jeden z największych atutów tego filmu!

ocenił(a) film na 9
Atrament3

Moje standardy odnośnie muzyki wywyższyła kraina lodu, którą uwielbiam(co widać po nicku i zdjęciu). Według mnie ścieżka w HTTYD nie umywa się do tej z frozen. Sorry , ale nic nie zmieni mojego zdania.

fandisneya

Tych ścieżek dźwiękowych też nie można porównywać, bo Frozen jest musicalem i stawia większą poprzeczkę. ;)

ocenił(a) film na 9
cloe4

Tu chodziło mi muzykę w tle graną przez klasyzne instrumenty, a nie o piosenki :)

ocenił(a) film na 9
fandisneya

Nigdy bym nie powiedziała, że muzyka w tle z Krainy lodu jest lepsza niż z Jak wytresować smoka o.O

ocenił(a) film na 8
nikolazd

Ja też .

ocenił(a) film na 8
WielkiMou

Witam w klubie. Ogólnie, fandisney'a bardzo lubi kłócić się na różnych forach, jakie to smoki są "złe i nudne". Ja już zaczynam go ignorować.

ocenił(a) film na 8
Atrament3

Nie jest tak, że kłóci się o to na różnych forach (chyba, że przeoczyłem) po prostu próbuje się dowiedzieć co widzimy w smokach (jak ja próbuje się dowiedzieć co ludzie widzą w wątku Hiccstrid), a ponieważ jego ciekawość nie jest zaspokajana pisze dalej. Pisałem z nim kiedyś na priv. i to bardzo miła osoba.

fandisneya

Średniawa muzyka?! xD

ocenił(a) film na 9
fandisneya

Średiawa muzyka. WAIT WHAT?! Już Frozen ma gorszą od HTTYD

WielkiMou

Nie nazwałbym tej bajki badziewiem, ale jak wytresować smoka to po prostu wyższa liga.

fandisneya

Disney, w odróżnieniu do Dream Worksa ma więcej antyfanów, którzy celowo obniżają ocenę, bo postacie śpiewają, tylko, że nie od dziś wiadomo, ze animacje Disneya są musicalami, a Dream Works bardziej stawia na sam humor, choć też są wyjątki, gdyż jak wiemy obie te firmy są w pewien sposób "spokrewnione". ;)

cloe4

Oj bez przesady, nikt nie zaniży dlatego, że Disney. Nie ma obowiązku, by widz lubił musicale.

Noane

Ty chyba nie widziałeś/aś komentarzy pod "Krainą Lodu". ;)
Często pojawia się komentarz. typu: "Śpiewali, gdyby nie śpiew, film byłby lepszy 1/10". Poważnie? Rozumiem, że ktoś nie lubi musicali, ale aż 1?

cloe4

Co mnie obchodzi Kraina lodu, dyskusja jest o zaplątanych. Argument o komentarzu jest dość bezsensowny, wystawianie tylko 1 i 10 jest dość charakterystyczne dla dzieci, do których ta produkcja jest kierowana. Zauważ - sama wystawiłaś 10. Zresztą - jak widać po ocenie Krainy lodu ten jeden czy ileś komentarzy i jedynek wcale jej nie zaszkodziło.

Noane

Sam/a czasami wstawiasz filmom 10, wiec to ma znaczyć, że jesteś dzieckiem?
A tak na serio, to dla mnie nie ma znaczenia, która animacja jest lepsza, czy to "Zaplątani" czy to "Jak wytresować smoka" obie wg mnie są fantastyczne.

Noane

To żeś pojechał/a z tymi dziesiątkami. Mam rozumieć, że jak ocenię animację na 10 to jestem niedojrzała? :P

ocenił(a) film na 9
Noane

Czyli po co jest ocena 10? Dla szpanu, żeby była, ale nikt ma jej nie wystawiać?

użytkownik usunięty
fandisneya

To proste: Ten film jest lepszy pod wzgledem animacji, muzyki, fabuly,bohaterow i bardziej rozwinietego swiata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones