plakat filmu Zapomnieć o strachu

Zapomnieć o strachu

Running Scared
6,2 509
ocen
6,2 10 1 509
232
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"type":"film","id":9285,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Zapomnie%C4%87+o+strachu-1986-9285/tv","text":"W TV"}]}
Zapomnieć o strachu
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Ray Hughes (Gregory Hines) i Danny Costanzo (Billy Crystal) są parą doświadczonych policjantów z Chicago. Od pewnego czasu funkcjonariusze usiłują schwytać handlarza narkotyków, Julio Gonzalesa (Jimmy Smits). Gdy podczas akcji niepokorni bohaterowie niweczą szansę aresztowania Gonzalesa na gorącym uczynku przez wydział narkotykowy,Ray Hughes (Gregory Hines) i Danny Costanzo (Billy Crystal) są parą doświadczonych policjantów z Chicago. Od pewnego czasu funkcjonariusze usiłują schwytać handlarza narkotyków, Julio Gonzalesa (Jimmy Smits). Gdy podczas akcji niepokorni bohaterowie niweczą szansę aresztowania Gonzalesa na gorącym uczynku przez wydział narkotykowy, zostają wysłani przez swojego szefa na przymusowy urlop. Pobyt na Florydzie powoduje, że Ray i Danny decydują się przejść na emeryturę i otworzyć bar w Key West. Jednak po powrocie do Chicago okazuje się, że Gonzales uciekł z więzienia. Przyjaciele odkładają na później plany odejścia z policji.

Zapomnieć o strachu zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.