PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483189}

Zawsze tylko ty

My One and Only
6,4 4 128
ocen
6,4 10 1 4128
Zawsze tylko ty
powrót do forum filmu Zawsze tylko ty

Nudny

ocenił(a) film na 3

Filmy jest potwornie nudny, myślałam że nie wytrfam do końca, tak naprawdę cały czas dzieje sie to samo, tylko że w innym miejscu. Pozatym rola Renée Zellweger uważam że nie najlepsza, ta kobieta w każdym filmie gra dokładnie tak samo.

użytkownik usunięty
kamilarumianek90

Według mnie potwornie się mylisz, film jest ciekawy, a zarazem śmieszny i wzruszający. Natomiast Renée świetnie wczuła się w swoją rolę i w każdej scenie jest stanowcza i przekonująca. Tak w całym filmie dzieje się ciągle to samo, ale jeśli choć trochę byś się przyjrzała, to na pewno zauważyłabyś, iż właśnie na tym polega sens tego filmu, to nieustanne poszukiwanie, zawsze kończące się niepowodzeniem, poszukiwanie szczęścia, które było tak blisko, a jednak tak daleko. Szczęścia wypływającego z rodziny...

kamilarumianek90

Ja "wytrfałam", może dlatego, że jestem wytrwała ! Poza tym wg mnie - film całkiem sympatyczny.

ocenił(a) film na 7
kamilarumianek90

No ja tez "wytrfalam" i nawet z wielka przyjemnoscia;-) Renee w tym filmie jest tak przyciagajaca i urocza, ze nie mozna od niej oczu oderwac:-) I nie zgadzam sie, ze gra tak samo w kazdym filmie...

kamilarumianek90

To nie ten rodzaj filmu w którym musi się dużo dziać, film daje jednak powody do uśmiechu i wzruszenia - A Renée właśnie jest takim słodkim dodatkiem :) .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones