PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214803}

Zejście

The Descent
6,3 77 755
ocen
6,3 10 1 77755
6,1 9
ocen krytyków
Zejście
powrót do forum filmu Zejście

Gdy film wyszedłi ja bohaterka mając 11 lat wybrałam się na niego do kina w towarzystwie osoby dorosłej. Cóż to były za emocje-gdy już wyczuwałam, że zaraz coś wyskoczy na ekranie, patrzyłam w podłogę. Nie powinni byli wpuszczać takiego dzieciaka jak ja na taki film, haha. Pamiętam jak przez miesiąc bałam się wyrzucać śmiecie do małej, ciemnej komórki pod blokiem. Horror.

Ogólnie rzecz biorąc film dobry. Zdecydowanie nie najlepszy horror, ale za to straszny w którym królują momenty typu jump-scare.

ocenił(a) film na 10
Icanthelpit

Hehe Zejście horrorem dzieciństwa..... Moim horrorem dzieciństwa był Obcy, Omen, Laleczka Chucky, Szczęki :)

dead_evil

haha - aleśmy już starzy ;-)

ocenił(a) film na 7
Icanthelpit

film nie jest zły ... można się przestraszyć w góra dwóch scenach .. czy ktoś lubi patrzeć na krwawą jatkę, wypadki stłuczenia, gdzie leci krew ..to film nie jest dla niego, bo może trochę obrzydzić .. zastanawiające jest to, że wizja owych człekokształtnych, zjadających "Cosi" jest podoba do stworów z innych filmów .. fabuła nawet może być .... fajnie się ogląda .. zależy kto co lubi ;)

Icanthelpit

A co ja mam powiedzieć, jak horrory "mojego dzieciństwa" to "Koszmar z Ulicy Wiązów", "Martwe zło", czy wyżej wspomniany "Omen"...
Bosh, ale ze mnie babcia ;)))

ocenił(a) film na 8
fafik11

ze mnie w takim razie też... :)

ocenił(a) film na 7
fafik11

Możesz powiedzieć, że jesteś dużo bogatsza o dobre kino, bo obecne nie ma czym się pochwalić :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones