PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829225}

Zenek

2,8 39 396
ocen
2,8 10 1 39396
3,7 22
oceny krytyków
Zenek
powrót do forum filmu Zenek

Moje, twoje, każdego podatnika. Właśnie na takie coś TVP "pożyczyło" sobie 2 miliardy złotych. No ale w niedziele niehandlową odbiorcy takiej "sztuki" pojadą kombajnem do wielkiego miasta i kupią to na bilety, a kurski ogłosi sukces.

loganek

Przecież film zarobi, a jak nie zarobi to na pewno nie straci . Więc nie bardzo rozumiem, jako podatnik-inwestor jestem zadowolony że pomnażają pieniądze które im dałem. Jako odbiorca mam to w d... bo tego gówna pewnie nigdy nie obejrzę. Boje się o co innego. Ten film zarobi, a oni pieniądze lubią i pewnie teraz takie gówno będzie powstawać masowo.
"odbiorcy takiej "sztuki" pojadą kombajnem do wielkiego miasta i kupią to na bilety"
Widzę, że film oceniłeś , na torrentach/warezch go nie ma. Więc gdzie zaparkowałeś traktor?

P.S. Nigdy nie głosowałem i nie będę głosował na PiS i nie popieram 500+.

loganek

Bzdury piszesz i klamstwa. Akurat film bedzie ogromnym sukcesem finansowym. Jakim sposobem to inna para kaloszy, wazne dla producenta TVP, że zarobi krocie. Nie chcę być prorokiem, ale być może będzie frekwencja powyżej 1, a nawet 2 miliony widzow.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
loganek

Nawet jeżeli film będzie totalna klapą finansową to i tak TVPiS poda do wiadomości lemingom, że jest to bezprecedensowy hit sprzedażowy.

loganek

xD ewidentny przykład wpisu sponsorowanego przez opozycję, żeby zaniżyć średnią ocen przed premierą dla złej reputacji PiSu. O ile efekt mi się podoba to nie kosztem sztuki, bo film może jest dobry, może nie, ale pracowali nad nim normalni, prawdziwi ludzie, wyuczeni w zawodzie. Niewdzięczność i arogancja, tyle widzę w tych ocenach...

ocenił(a) film na 3
loganek

dokladnie. Jakby za tą kasę stworzyli jakiś wysokobudżetowy serial typu Czas Honoru opowiadający np teraz dla odmiany losy np 3 chłopaków z 3 różnych zaborów podczas 1wszej wojny. Na początku pokazywać ich wątki z osobna żeby spotkali się np pod koniec sezonu 1wszego i wstąpili do Legionów Piłsudskiego. Dalej można by juz obserwować ich perypetie jak są pod jednym już dowództwem - Polskim. aż do końca Wielkiej Wojny Kuuuurde to się samo pisze a i przy okazji by był walor historyczny dla młodzieży jaki był przy okazji Czasu Honoru ( Cichociemni, Akcja Palestyna w Gettach żydowskich , jak AK wykonywało wyroki - tego wszystkiego dowiedziałem się wlasnie z tego świetnego serialu. ) Jednak Czasi Honoru kontynuować już się nie da - bo wiadomo do jakiego punktu w historii Polski Doszli. Choć ja cały czas żywię specjalną nadzieję że kiedyś dokręcą 3 odcinki specjalne w którym w każdym z nich będzie pokazany los jednego z naszej trójki głównych bohaterów do końca. Były by to bardzo przykre odcinki bo działy by się w katowniach nkwd ale wybrzmiały by w naszej pamięci na lata lecz to jedynie marzenia. Tak jak i w sferze Marzeń może pozostać mój hipotetyczny serial o I Wojnie światowej. Bo oni wolą walić miliony w taki film kurva o Zenku. Sam Zeniu , spoko. Co Wy byście na jego miejscu nie skorzystali ?? xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones