PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829225}

Zenek

2,8 39 394
oceny
2,8 10 1 39394
3,7 22
oceny krytyków
Zenek
powrót do forum filmu Zenek

Stan na 13 luty, dzień przed premierą, ocena 3,3. Oceniały 303 osoby.
Większość komentujących w kółko o Kurskim zamiast o filmie. Nie zaśmiecajcie filmwebu, to jest miejsce dla ludzi z kulturą, którzy oceniają film po tym jak go obejrzą, a nie przed.

ocenił(a) film na 10
Asia_268

FIlm można było już obejrzeć 2 razy, a jak komuś chciałoby się jechać z warszawy do Białegostoku lub odwrotnie mógł to zrobić 4 razy. NO tu i tu film bł pokazywany 2 razy. ALe zgadzam się że większość komentujących i oceniających to hejterzy którzy wfilmu nie widzieli. Choć na FW film oceniło 300 osób a tyle juz na pewno film widziało . Problem w tym ze większość z oglądających raczej go Jeszce nie oceniła, bo średnia to by było co najmniej 7.

pierdantes

Tak, kierowałam się właśnie tymi wpisami, w których ludzie otwarcie przyznawali, że nie widzieli, ale od razu dają 1. xD

Asia_268

Jeju. Teoria się sypie i naród przemówił- Prawie trzy tysiące głosów a ocena na poziomie 2,9. Żenada.

Janus83

e tam teoria. Przecież film nie musi się podobać. Ważne, że naród przemawia teraz na podstawie całego filmu a nie po samym zwiastunie.

Asia_268

Ale w przypadku tego arcydzieła nie da się pominąć wątku Kurskiego. To szkodnik, niszczyciel TV Kurski jest winny całego zamieszanie, to przez niego leci hejt na Zenka, Kurski wywołuje skutek odwrotny od zamierzonego.

użytkownik usunięty
Asia_268

Z jednej strony oceny bywają przydatne przy wyborze filmu do oglądania, ale z drugiej, w przypadkach niektórych filmów i aktorów, oceny są bezużyteczne. Ludzie owczym pędem nakręcają się na "tak" lub na "nie" i nieważne, że nie oglądali filmu ani nie widzieli aktora w żadnym filmie, dają ocenę niską lub wysoką w zależności jak zostali ukierunkowani.

Więc jak aktor umrze, a zwłaszcza młodo i tragicznie to ma szanse na lepszą ocenę, jak się wygłupi, ośmieszy, czy urządzi jakiś okropny skandal, to ocena jego umiejętności aktorskich leci w dół. I nie ma znaczenia jakim jest aktorem w rzeczywistości, bo jest oceniany przez pryzmat tego co zrobił albo czego nie zrobił. I tak samo z filmami. Jak film kręcą "nasi" to ocena jest wysoka, jak "wróg" to niska.

A co do filmu - to raczej nieszkodliwa biografia i nie ma powodu się tak oburzać. Jak ktoś ciekawy to może obejrzeć, jak go to nie interesuje, to są inne filmy. Ale rzucać się na film, tworzyć setki tematów o tym samym i doprowadzić do tego, by miał średnią ocen 2, to stanowcza przesada, ale co zrobić.

Asia_268

Gdybym napisał, że nie przepadam za disco polo, to tak jakbym nic nie napisał. Dużo lepiej mi podchodzi euro disco i italo disco - bardziej estetyczne artystycznie. Ale to, z czym mamy do czynienia na filmwebie to czysty hejt.

Ocena użytkowników - 2,0
Średnia krytyków - 4,2

Pan Tomasz Raczek dał 5!

Zero obiektywizmu. Pewnie nie oglądają filmu, a kierując się nienawiścią, wystawiają 1.
Mnie raczej ten film nie bardzo interesuje i nie zamierzam póki co na niego pójść, więc póki co, z uczciwości, żadnej oceny nie wystawię, choć korci mnie wcisnąć dziesiątą gwiazdkę - w imię zasad.

ocenił(a) film na 1
Asia_268

Ja od miesiąca oglądam go w TVPudelek o 19 30 codziennie solidna dawka informacji o Zenku ,dziś nawet porównali go do bochemian rabsody

nilsen

No to oglądasz cały czas te same urywki :) A te słupki widziałam xD i przeraziło mnie, że to porównanie poszło w świat

Asia_268

albo o kurskim albo o disco polo, ide o zaklad ze masa komentarzy z hejtem jest zaklamana bo nawet filmu nie widzieli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones