PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10755}

Zew wolności

The Power of One
7,5 2 281
ocen
7,5 10 1 2281
Zew wolności
powrót do forum filmu Zew wolności

Film ma 20 lat a ja pierwszy raz go widzę. Za to w piątek wieczorem puszczą mi film który widziałem 100x. Żenująca jest ta telewizja.

użytkownik usunięty
buddookan

Dokładnie, a w hicie na sobotę "Piraci z Karaibów" (nawet nie liczę, który to już raz wypełniają sobotnie godziny całą serią). I tak dobrze, że zaprzestali trochę puszczania non stop "Skarbu Narodów".

SPOJLER hmm film wciągający i ... mam pytanie czy koleżanka obejrzała może cały ?? Chodzi mi o to jak się skończył ?? akurat jednym okiem oglądałem ... pamiętam scenę jak ta ruda panienka z ojcem się kłóciła przy stole i ... co było dalej ? Pamiętam jeszcze że ponowne było spotkanie z tym gościem co zabił kurę chłopakowi... ;)

jason86

Młodzi bohaterowie zaczęli uczyć angielskiego, w momencie trwania kolejnej lekcji przybili funkcjonariusze. Mała ruda chciała zasłonić P.K przed ciosem, tak niefortunnie, że oberwała w głowę i zginęła. Na pogrzebie zjawili się nawet miejscowi, że swoją ludową przyśpiewką. Film kończy akcja poszukiwania w getcie P.K i właściwie masakra miejscowych, po czym P.K i jego kolega udali się pieszo i w ukryciu do Pretorii.

bruszek1

ok dzięki :) w sumie to smutnie się skończył

użytkownik usunięty
jason86

Dodam jeszcze, że ten, co zabił kurę P.K., został zabity przez czarnoskórego boksera (przyjaciela P.K). Pod tym względem sprawiedliwości stało się zadość, zwłaszcza że czarnoskóry bokser został wcześniej tak pobity przez "policję", że stracił jedno oko :(

aha :) dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones