PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10039040}
4,4 50 301
ocen
4,4 10 1 50301
7,0 42
oceny krytyków
Zielona granica
powrót do forum filmu Zielona granica

W sam raz przed wyborami. Kaczyński z Morawieckim lubią to.

kappei

xDD tak kuhwa, ludzie rzucą się głosować na Jarka. Ludzie mają wyje.bane na uchodźców. Najlepiej świadczy o tym fakt, że referendum w tej sprawie zostanie zorganizowane w dniu wyborów i obłożone pytaniami ważnymi dla emerytów.

ocenił(a) film na 1
Wostock

Zobaczymy po wyborach. Obstawiam, że znowu będziecie wyć.

ryszard_wojna

I kto teraz wyje ?

ocenił(a) film na 1
olek_tomasz

Wyć będą twoje dzieci i twoja kobieta po bliskim spotkaniu ze śniadymi przybyszami z południa.

Wostock

Co jak co, ale akurat to co się dzieje na wschodniej polskiej granicy i za nią, to interesuje Polaków. A przynamniej bardziej niż inne tematy związane z szeroko rozumianą polityką. Też uważam, że Holland tym filmem nagoni trochę wyborców PiSowi.

Alex303

Nie , emeryci się nie rozmnożą PiSowi.

Wostock

Tak, bo tylko emeryci głosują na PiS... PiS ma nawet największe poparcie w grupie osób 18-30 lat, dokładnie 27% według sondaży, więcej od innych partii. Ogarnij się.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Alex303

Sondaże powiadasz? W ilu brałeś już udział, żeby stwierdzić, że są miarodajne?

w00dy_alen

Czy Ty słyszałem o słowie statystyka? :D

ocenił(a) film na 1
Alex303

No i na jakiej podstawie niby ta stastyka jest wyciągana? Dlaczego (liczby z czapy żeby nie było) np. Tvpis mówi mi że pis ma 50% a opozycja 30% a np. Tvn że opozycja ma 55% w pisowcy 20% Tak z ciekawości jak onliczasz ta statystykę? Bierzesz wszystkie i wyliczasz średnią? Czy jak to Twoim zdaniem działa?

w00dy_alen

Gdzie Ty miałeś, chłopie, takie sondaże? Niemal wszystkie, czy to dla TVN, czy dla TVP mimo wszystko są dosyć zbliżone, różnice idą do 3% różnicy dla każdej partii. Ostatnio nawet był sondaż dla Wyborczej gdzie... PiS wyraźnie wygrywał wybory, nawet więcej dostali niż w sondażach dla TVP.

ocenił(a) film na 1
Alex303

Faktycznie różni się tak 1-3% tylko naracja jest zależna od danej propagandy. Albo mówią że będzie im spadać albo rosnąć. Czyli skończą już ten kraj całkiem. Chociaż ci drudzy zrobili by to samo tylko mniej ordynarnie.

w00dy_alen

na serio prostych rzeczy nie rozumiesz??

ocenił(a) film na 10
Alex303

średnia przewaga pis nad platformą to 6 procent

pawel_nowakk

I co w związku z tym, bo nie wiem?

ocenił(a) film na 1
w00dy_alen

Daj linka do sondażu z ostatniego roku w TVP, w którym PiS ma 50%. Przecież nie jesteś kłamcą i na pewno znajdziesz taki sondaż. No chyba że jednak jesteś kłamcą...

ocenił(a) film na 1
ryszard_wojna

Hahaha naucz się czytać xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Wostock

Obyś miał rację tylko nie wiem czy wybór "drugiej strony " co kolwiek zmieni. Pamiętaj, że morawiecki miał być ministrem w PO a jest premierem PiS.

w00dy_alen

Nic nie zmieni, demokracja parlamentarna, zwłaszcza w polskim wydaniu to kompletne raczysko. Ja zostaję w domu i nie będę uczestniczył w tym cyrku. Nawet nie ma jakiegoś centrum na które się głosuje bo wiesz, że nie będą nic odpie.rdalać. Każde ugrupowanie proponuje takie absurdy, że głowa mnie boli od myślenia o tym.

ocenił(a) film na 1
Wostock

Dokładnie i jeszcze szczują jednych na drugich żeby biznes się kręcił

ocenił(a) film na 1
w00dy_alen

Morawiecki miał być ministrem PO a tusk miał być niebiesko okim blondynem a kopacz osobiście przekopała cały Smoleńsk , Sikorski osobiście wypłynął na kutrze żeby wyłowić ośmiornice , Budka sam osłonił własną piersią Górników do których strzelano .... hehehhhehheheheheheheheehehehehehehehehehehehehe

ocenił(a) film na 1
SHIFO

Wytrzeźwiałeś już? Jak tak to posłuchaj
m.youtube.com/ watch?v=tCNiQwZJAew
Wyraźnie słychać jak mowi że ma zostać ministrem PO ale potem wygrał PiS więc...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
ryszard_wojna

O.S.T.R. kiedyś nawinął, że obraza w ustach idioty to komplement. Na prawdę nie musisz nam tak słodzić.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
kappei

Kasują komentarze, ukrywają oceny, wprowadzają cenzurę prewencyjną (wyłączanie możliwości komentowania niektórych artykułów). Więc my zablokujmy wyświetlanie reklam. Polecam wtyczkę uBlock Origin. Działa bardzo skutecznie.

uBlockOrigin

Tak skutecznie że zablokuje wszystkie zwiastuny i komentowanie?

ocenił(a) film na 1
kappei

PO lubi sobie samo strzelać w stopę, kolano a nawet w dupę. Brawo!

ocenił(a) film na 1
kappei

Najwyraźniej lewaki to idioci żeby sobie strzelać w kolano takim filmem. Powinniście sobie na czole napisać.. Agentura zagraniczna.

ocenił(a) film na 10
Keatn

Jakim ty jesteś żałosnym osłem. Co ma wspólnego film z politykami? Żenujący łebku.

ocenił(a) film na 1
pawel_nowakk

No chyba pan nim jest. Pewel_nowakk Film jest zrobiony w taki sposób aby wszyscy myśleli jacy źli sąpolscy żolnierze. Ci ludzie na granicy się boją i znam wiele takich. Są obrzucani kamieniami wyzywani itd. I najwazniejsz to dla wszydtkich! Są nie legalni tacy biedni? A wiedzą państwo ile oni muszą zapłacić za takiego przemytnika?

kappei

no dokladniec tez pomyslalam, ze to jakas kryptoakcja i kryptokooperacja z pis, bo kto nawet mial wylozone na takie tematy, to po takich akcjach ja ta pani w twarzowym od lat paziowym cieciu, to w takich momentach budzi sie w czlowieku ukryty patriotyzm i i niechec fo bycia upodlanym na arenie miedzynarodowej.

selenitas

No niestety ale chyba masz racje. Tak to dziala , a naiwni daja sie na to zlapac i uczestnicza w awanturze . Totalna glupota uderzac do logiki ludzi gdy to emocje maja wazniejszy wplyw na decyzje. Ale tez teraz kazdy mowi o jakiejs Holland i duzo ludziow w kinach.

ocenił(a) film na 1
Odette_Ode

Co się wam dzieje ten film zielona granica jest efektem psychologicznym to nie prawda. Nie pokazano tam jak codziennie rzucają kamieniami do polskich służb i wiele rzeczy. Tak samo nie było nigdy np takiej akji z termosem jak gość mu rzucił. To jest film anty polski

ocenił(a) film na 1
kappei

Trzeba przyznać, że ten paszkwil idealnie wpasował się w wybory. To prawdziwy pocałunek śmierci dla opozycji od Holland. Dzięki niej nie wybieramy mniejszego zła, a decydujemy między partią niezbyt dobrą, ale Polską, a polonofobiczną bandą, dla której nie ma żadnej świętości. Myślę, że nie tylko dla mnie to będzie prosty wybór.

ocenił(a) film na 8
Czarny_Baron

Pozdrawiam Patryczka

kappei

Może i lubią ale w zestawieniu z procederem sprzedaży wiz przez pis może część niezdecydowanych pójdzie do urn.
Betonu pisowskiego i tak nic nie przekona, nie zniechęci ani bardziej nie zachęci. Jeżeli ktoś nie potrafi i nie chce myśleć - nic tego nie zmieni.
Dla każdego potrafiącego czytać ze zrozumieniem i słyszącego co mówi Duda czy Ziobro ten film jest kolejnym powodem aby 15.10 zrobić wszystko aby zakończyć 8 lat rządów bolszewików. Dziś nie ma już gorszej opcji niż PIS.

kappei

No i popatrz, wczoraj Morawiecki z Kaczyńskim lubili to a dziś mamy film z największą w tym roku oglądalnością. Beton się utwardził ale to nic nie zmieni, na betonie i tak nic nie wyrośnie. Film obudził tych, którym się nie chciało....
A reklama, którą zrobili pisowcy - pozazdrościć.

ocenił(a) film na 1
gruby025

Podobno paszkwil Holland w PL obejrzało juz 137 000 ludzi a w PL jest ok 523 kina. Premiera była 22 września czyli minęły 4 dni to oznacza że dziennie w każdym z 523 kin było łącznie 62 osoby. Tym czasem gdy się obserwuje systemy rezerwacyjne największych kin w PL jak np Kino Złote Tarasy to sale nawet na 10% nigdy nie były zajęte... To pokaż 1 kino w PL w którym na sali jest więcej niż 10% sali.

rafal_szczepanski

Używasz kalkulatora - to już coś. Niestety na tym koniec.
Jeżeli nawet pokazałbym Ci kino, w którym było 100% zajętych miejsc, powiedziałbyś, że zdjęcie zrobiono podczas projekcji filmu Smoleńsk,
Szkoda czasu, ja nie przekonam Ciebie, Ty mnie.

kappei

Ja nie ..

kappei

Kuczmierowski też lubi to... https://www.fronda.pl/a/Prezes-RARS-Michal-Kuczmierowski-Historie-z-filmu-Agnies zki-Holland-nie-maja-nic-wspolnego-z-rzeczywistoscia,221118.html

kappei

Teraz przeproś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones