PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10039040}
4,4 50 301
ocen
4,4 10 1 50301
7,0 42
oceny krytyków
Zielona granica
powrót do forum filmu Zielona granica

Ten propagandowy film zapewni PiS trzecią kadencję

piotrek1112

Tak, ludzie mieli głosować na opozycję, ale nie obejrzą filmu Holland i zagłosują na PiS.

ocenił(a) film na 1
Lukasz_Gugulski

Nie. Tak samo jak film polityka zapewnił PiSowi dodatkowych wyborców, tak samo twardy elektorat platformy, do którego należą tego typu reżyserzy, spowodują, że niezdecydowani pójdą na złość zagłosować na PiS. Później Tusk się popłacze, że jak to, wybory musiały być sfałszowane. Nie, nie musiały być. Wystarczy dać mówić celebrytom platformy i PiS zalicza kolejną łatwą wygraną

użytkownik usunięty
piotrek1112

To samo dawno pisałem, już widać w nowych sondażach ale te tępe ch... dalej nie rozumieją polityki. Oni myślą że taki film przekona Beton. Nie on przekona niezdecydowanych, a to oni zazwyczaj decydują o ostatecznej wygranej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pawel_nowakk

BARANI ŁBIE oceniłeś 365 dni na 8?????

ocenił(a) film na 1
pawel_nowakk

Idiotyczne zachowanie. Tyle co dostaliśmy od tej partij P Polska się odbudowuje tyle się zmieniło podwyżki a co było za czasów platformy gówno i chcemy wrócić do starych czasów a bardziej wy a Jaki macie program no właśnie nikt nie potrafił mi odpowiedzieć program obalić pis i tyle

ocenił(a) film na 9
piotrek1112

a czemu kultura , sztuka, rezyser, aktor ma sie przejmowac polityką? ona jest do ukazywania aktualnych problemow. to w prlu myslano jak ty. co sie przyda , co zaszkodzi. kiedy opoznic oremiery, kiedy jej zakazac. czy wy jestescie dalej w mentalnosci wschodniej jak prawica ?

ocenił(a) film na 10
piotrek1112

piss zaliczy kolejną wygraną bo dbają o swój elektorat. Edukacja jest na ostatnim miejscu bo tępym motłochem łatwo sterować i sprawić, że wierzą, że Jarek Kacapczyński z własnych oszczędności daje 800+ i inne

eete

kurde nie da się napisać tak jakby się chciało, stróż moralności i dobrego wychowania nie pozwala, w każdym razie pamiętaj co trzeba zrobić 15.10 i życzę Ci aby Twoje prognozy w g...o się zamieniły.

piotrek1112

Wydaje mi się, że teraz- po zaprzysiężeniu nowego rządu utworzonego przez demokratyczną antypisowską koalicję- możemy chyba uznać, że lepiej znam się na polityce, prawda?

Lukasz_Gugulski

Wyborcy Tuska. to nie zmienią zdania nawet jak ich przedstawiciele będą zjadać małe dzieci na śniadanie, natomiast ten film może przekonać wielu niezdecydowanych by głosowali na PiS.

ocenił(a) film na 10
Alex303

Żenujący gadzie. Zacznij ty myśleć. Ten film nie ma znaczenia.

ocenił(a) film na 1
pawel_nowakk

Co za tępak z Ciebie xD ale od wyborców Malarza Kominów nie ma co wymagać wiecej.

ocenił(a) film na 1
Alex303

Dokładnie tak. Osoby niezaangażowane, na co dzień nie opowiadające się po żadnej ze stron, taki gniot przekona, żeby zagłosować na, w ich mniemaniu, "mniejszych oszołomów". I dzięki tego typu filmom, PiS będzie z powodzeniem rujnował kraj przez kolejne kilka lat. Nie wiem, czy to głupota reżysera, czy nieświadomość, że ustalając premierę przed wyborami, dokłada cegiełkę do tego, żeby znienawidzona przez nią partia wygrała kolejną kadencję...

ocenił(a) film na 1
Urgent


„Aktywizm jest sposobem na to, by ludzie bezużyteczni czuli się ważni, nawet jeśli konsekwencje ich aktywizmu są szkodliwe dla tych, którym rzekomo pomagają i niszczą tkankę społeczną jako całość.”
Thomas Sowell

ocenił(a) film na 1
w00dy_alen

Z tym że nie do końca pasuje bo holland jest bardziej propagandystką

ocenił(a) film na 1
Urgent

Ani głupota a ni nieświadomość. Ona jest świetnym filmowcem, np. "Obywatel Jones" genialnym dziełem. A czemu popełniła 'Zieloną granicę" ? Z nienawiści do PiS.

ocenił(a) film na 1
takafura

Tylko, że osoba inteligentna zdawałaby sobie sprawę z tego, że wyreżyserowanie takiego filmu może przynieść odwrotny efekt do zamierzonego, więc premiera powinna być zaplanowana na termin już po wyborach! Jeśli sobie nie zdaje z tego sprawy, to mam podejrzenia, że demencja starcza zrobiła swoje, i została, wbrew swojej woli, pożytecznym idiotą PiS.

ocenił(a) film na 10
Urgent

To jest TYLKO film. Zrozum to człowieku. Afera wizowa PiSu jest czymś o wiele gorszym dla PiSu. Ten film nie ma znaczenia.

ocenił(a) film na 1
pawel_nowakk

Dla takich intelektualistów jak Ty, ten film nie ma znaczenia.
Dla zwykłego pospólstwa ja ja czy też większość społeczeństwa afera wizowa nie ma żadnego znaczenia.
Zwykli ludzie spotykają emigrantów na ulicy, w pracy przy taśmie ktoś pracuje z murzynem z Ghany, kupuje jabłka od Wietnamca i myśli sobie to normalni ludzie, tacy jak ja.
Ten cholerny Tusk chciał wpuścić tą dzicz rzucającą kamieniami w naszych żołnierzy a kaczor ściągnął do roboty tych fajnych i miłych murzynow co to tak samo jak ja zasuwają w robocie nadgodziny.
W dodatku po zakończonym kontrakcie w kołchozie wrócą do Afryki i jedyny ślad po nich to znajomość na Facebooku.

ocenił(a) film na 10
tauder

Afera wizowa pokazuje hipokryzję pisu i to jak bardzo okłamują ludzi. Ci ludzie którzy chcieli się przedostać z Białorusi do Polski (tak naprawdę do Niemiec) niczym się nie różnią od tych którym pis wydał wizy.

ocenił(a) film na 1
pawel_nowakk

Oj różnią się i to bardzo.
Ci z granicy nie wiedzieć czemu, chcąc znaleźć się na socjalu w Niemczech utknęli na granicy białorusko polskiej.
Ci którym PiS sprzedał wizy trafili wprost do roboty na sortownie jabłek lub na plantacje ogórków.
To cała różnica.
Chcąc dostać się roboty, przekraczasz nielegalnie granicę i napierdzielasz w pograniczników kamieniami czy kupujesz na lewo wizę od typa z ambasady i przyjeżdżasz do roboty

tauder

Ci, którym PiS wydał wizy nielegalnie tez pojechali na socjal do Niemiec :) ci co dostali lewe wizy studenckie nie pojawili się na studiach. Oni tu do roboty nie przyjechali, nie za to płacili …

ocenił(a) film na 1
pawel_nowakk

Pracuję od lat z Gruzinami i wieloma Ukraińcami. Przyjechali legalnie, pracują na etatach i płacą podatki, chętnie chodzą na fuchy aby dorobić na czarno. Bardzo, ale to bardzo sie różnią od tych doktorów i lekarzy z pontonów...

ocenił(a) film na 1
pawel_nowakk

Poczytaj chociaż na okopress o aferze wizowej bo za łapówkę sprzedawano nie wizy a miejsce w kolejce do konsulatu. Specjalnie polecam okopress bo nawet te antypisowskie medium nie zdzierżyło głupot powielanych przez polityków...

ocenił(a) film na 1
pawel_nowakk

Typie ale to teb film to kłamstwo

ocenił(a) film na 1
Urgent

Rozwala mnie to "Rujnowawał" bo chyba zapomnieliście co było przed pisem. Pieniędzy nie bylo, Kasa mniejsza nie bylo dofinansowań, prywatyzowanie spólek ktore przynosza zysk itd

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
piotrek1112

"Niezdecydowani" po obejrzeniu tego filmu, na pewno na PIS nie zagłosują. Nie będzie żadnej 3 kadencji.

ocenił(a) film na 9
piotrek1112

Następny troll co nie obejrzał, a ocenia

piotrek1112

Nawet nie strasz ludzi ci złodzieje nie mogą dalej rządzić

Weronka90

Tak, to kto? Tęczowa lewica? Czy my? Określ się.

Donaldinho

piS nie wygra wyborów bo nikt nie chcę by rządzili Polską złodzieje wspierający pedofilów w czarnych sukienkach, dającym kasę nierobom i dzieciorobom bo nic innego pis nie umie robić jak zadłużyć kraj

Weronka90

Wygra, wygra....spokojnie ..a nie jednego pisowczyka cieszy taka mowa jak twoja.

Donaldinho

nikt nie chce by rządzili złodzieje wspierający pedofilów i ciemny naró ma ich dość bo prędzej poumierają wszyscy z pisu gdzie wtedy każdy byłby szczęśliwy

Weronka90

Nikt? Poczekajmy z tym sądem do wyborów. A mowę tolerancji, równości i wyzwolenia zostaw dla siebie. Postępowa lewica ...

Donaldinho

odezwał się ten co wspiera złodziei i pislandie którzy okradają nasz kraj,dają w łape pedofilom którzy urządzają sobie orgie z męską prostytutką w dąbrowie górnicznej i viagrze:P

Weronka90

Jestem opozycją z serduszkiem mną piersi! Ćwok z Ciebie!

piotrek1112

Nie do końca. Miłośnicy PiS-u na ten film nie pójdą, więc się nim nie nasycą. Za to przeciwnicy PiSu otrzymali pożywkę. Jako produkt propagandowy film służy opozycji. Sytuację może rozognić pojawienie się kopii pirackich po wyborach.

użytkownik usunięty
piotrek1112

Tacy idioci jak ty wolą oglądać codziennie propagandę TVPiS i łykać każde gówno które w nim usłyszą.

ocenił(a) film na 8
piotrek1112

Uffff całe szczęście nie!

piotrek1112

Na szczescie nie zapewnil i swinie zostaly oderwane od koryta. Nie bedzie dyktatury jak na węgrzech lub białorusi.

Rzecznik praw obywatelskich Marcin Wiącek napisał list do rządu.

Domaga się powstrzymania straży granicznej przed zawracaniem za granicę nielegalnych migrantów tuż po zatrzymaniu bez oceny sytuacji prawnej.

Teraz nowy rząd prześwietli dokładnie sytuacje na granice i wszystkie pisowskie trolle odszczekają negatywne komentarze na temat tego filmu :)

Straż graniczna pod rządami PiS łamała konstytucje i prawo miedzynarodowe takim zachowaniem.

ocenił(a) film na 6
piotrek1112

SPOILER ALERT XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones