PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862}

Zielona mila

The Green Mile
8,6 998 766
ocen
8,6 10 1 998766
6,8 42
oceny krytyków
Zielona mila
powrót do forum filmu Zielona mila

pastisz

ocenił(a) film na 5

fabula oparta na prostych patentach, przerysowane jedno wymiarowe postacie, widz prowadzony za rączkę, zero morału, nawet bohaterowie niczego się nie nauczyli, a co
dopiero widz. wszystko zawinięte w bardzo ładny papierek, który woła ze sklepowej witryny "kup mnie kup mnie" i widz kupuje. strasznie przereklamowany.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
What_The_Fuck

To samo mi przyszło do głowy jak to przeczytałem.

Ale osobiście i tak wolę Miecia :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
What_The_Fuck

Fakt, opinie Ichaboda są mocno odosobnione, sam nie zgadzam się z nim w bardzo wielu aspektach, ale szacun i tak dla niego, bo mimo wszystko mądrze gada. Ale i tak, Mieciu to taki poprawiacz humoru, że z największego doła mnie wyciągnie.
A co sądzisz o Mroowie? Wg. mnie gość nie ma ani charyzmy, ani umiejętności "aktorskich", ale i tak go lubię, bo treść jego filmików jest całkiem ciekawa i zabawna.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
krupy

racja, ale dopiero za któryśtam seansem niestety to do, mnie dotarlo xd
Plebs jakoś na tym ryczy nie wiem czemu, ale prawda jest taka, ze to film do tegoz plebsu.
na szczescie wciagając sie w tajniki kina odkrywa się granice, ktorych mila zdecydowanie nie przekracza, a robi to taki dajmy na to Chan-wook-Park

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
94filoxx

Nazywać kogoś plebsem w dzisiejszym demokratycznym świecie gdzie każdy jest równy wobec prawa jest nieadekwatne i wulgarne. Również nie jestem fanem tego dzieła ale krytyka powinna mieć jakikolwiek poziom.

ocenił(a) film na 10
Szymon_Poszwinski

Dokładnie

ocenił(a) film na 10
Szymon_Poszwinski

Wiesz jaka jest pierwsza rzecz którą robi idiota? Nazywa kogoś innego idiotą. Też kiedyś jak miałem 15 18 czy 20 lat też miałem cyniczne spojrzenie na kino (i na świat) jak ten ktoś piszący o pastiszu. Ale teraz mam 30 lat, mam żonę i dzieci i dziś odświeżyłem sobie Zieloną Mile i zmieniłem ocenę sprzed laty z 9 na 10. Prosty kojący obraz, nie narzuca niczego na siłę, totalnie nie zgadzam się z zarzutami o nijakości ;)

ocenił(a) film na 7
krupy

To że nie wiesz o czym był film to nie znaczy że był o niczym i nie miał morału. Zapraszam do krótkiej lektury: https://www.google.com/amp/s/linea20.blog/2019/03/11/the-underlying-symbolism-in -stephen-kings-the-green-mile/amp/

ocenił(a) film na 10
krupy

Urodzila syna, nadała mu imię Pastiz, hhahahahhahahaj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones