PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1073}
7,9 54 869
ocen
7,9 10 1 54869
8,6 33
oceny krytyków
Ziemia obiecana
powrót do forum filmu Ziemia obiecana

Czy komukolwiek udało się kupić/zdobyć wersje kinową "Ziemi Obiecanej"? Ponieważ wszędzie dostępne są jedynie dwie wersje: serialowa i 'odnowiona', ale jedna zbiera negatywne recenzje za długość, a druga za bezsensowne pocięcie filmu.

Jeśli komukolwiek się udało zdobyć wersje kinową, proszę o kontakt, chętnie poznam sposób.

Jokullus

Warto poszukać na TVP Kultura i TVP Historia.
Co jakiś czas emitują wersję z 1974 roku a także serial.
Wiem, bo sobie nagrałem:-)
Wersja z 1974 roku została zrekonstruowana cyfrowo, więc pewnie wyjdzie na dvd i Blu-ray.
http://www.mmkrakow.pl/409884/2012/4/16/cyfrowa-ziemia-obiecana-w-kinie-kijow-zd jecia-i-relacja-do?category=kultura
Serial nie jest za długi. Zawiera ponoć wszystkie sceny z wersji 1974 i 2000. Jest wersją najpełniejszą, więc chyba najlepszą:-)

kendo777

Zerkam cały czas, ale do 18.09 nie ma ani jednej powtórki, czy to serialu, czy filmu :<
Miejmy nadzieję, że do końca tego roku wydadzą zrekonstruowaną wersje filmu bez kolejnych wersji reżyserskich, dzięki za pomoc :)

Jokullus

Kurde, ale niemal na pewno w sierpniu (ewentualnie w lipcu, ale wcześniej na pewno nie) emitowali Ziemię obiecaną z roku 1974 na TVP1, lub TVP2 w późnych godzinach nocnych. Także te stacje też śledź. W nocy emitują znakomite filmy. Te które lecą na okrągło na Kulturze.

kendo777

O! Dobrze, że o tym piszesz bo nie uwzględniałem ani TVP1 ani TVP2 w swoich poszukiwaniach, a teraz zacznę. Zauważyłem tą zależność już jakiś czas temu i zdarza mi się przesiadywać do późnych nocy przy swoim odbiorniku ;) ale nigdy nie żałuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones