PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737351}

Zombie express

Boo-san-haeng
6,7 43 733
oceny
6,7 10 1 43733
6,6 24
oceny krytyków
Zombie express
powrót do forum filmu Zombie express

Tak przewidywalnej, nudnej i taniej szmiry o zombie na prawdę dawno nie oglądałem - o ile w ogóle. Bo te produkcje klasy B mają jednak jakiś swój urok, natomiast ten film jest po prostu zbiorem kretynizmów. "Pomysłowość" bohaterów w trakcie przebijania się przez kolejne wagony pociągu, ojciec z wiecznie ryczącą córeczką i oczywista oczywistość, że z tego duetu dojedzie tylko mała dziewczynka. No oczywiście kobieta w ciąży też się uratowała w tej opowieści o herosach. Brakowało mi tylko na końcu, żeby tak zaczęła rodzić w tym tunelu bo jeszcze tego tam brakowało. Jeszcze ewentualnie w trakcie jazdy pierwszym pociągiem. Wchodzę na filmweb, widzę 7.1 i albo ja się starzeje albo jakiś debilizm rodem z tego filmu przetoczył się przez ten kraj.
"Spodziewałam się filmu przeciętnego" a ten co był? nowatorski? wciągający? może jeszcze nie był przewidywalny? Ponad 300 osób trafiło tu chyba przez przypadek.

ocenił(a) film na 8
kolborano

To po co oglądałeś do końca? Bo tego akurat nie rozumiem. Jeśli jakiś film mnie wkurza i nudzi to się nim nie maltretuje. Opiniami też nie musisz . No chyba że chcesz płakać?

ocenił(a) film na 8
kolborano

Rozwaliłeś mnie z tekstem ,,ojciec z wiecznie ryczącą córeczką'' noż kuźwa zombie ich atakuje, a ona co ma podskakiwać ze szczęścia?

ocenił(a) film na 8
kolborano

Ocena 1 jest dla filmow, w ktorych nic nie jest dobre - muzyka, zdjecia, scenariusz, efekty, dźwięk... no po prostu nic. A tutaj wystawiles 1 w zasadzie za sam scenariusz i poza czepianiem sie fabuły, nic konkretnego nie napisałeś.

ocenił(a) film na 8
kolborano

Gdyby zombie istniały i Ciebie atakowały, to ryczałbyś i srał ze strachu pewnie. Chyba, że nie zdążyłbyś:) A Ty wymagasz od małej dziewczynki, która i tak jest dzielna aby nie ryczała. Banowałbym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones