PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464479}
6,8 138 547
ocen
6,8 10 1 138547
6,3 25
ocen krytyków
Zombieland
powrót do forum filmu Zombieland

Pytanko

ocenił(a) film na 8

Niech mi ktoś powie - czy to jest horror a'la Resident Evil czy może komedia w stylko Straszny Film? bo tyle o tym filmie słyszałem że już sam nie wiem :/

Sluger

Ani to ani to , jest to ani film o zombi ani komedia ani horror tylko film drogi z elementami wymienionych przez zemnie gatunków. Nie jest zły ale dobry też nie , ogólnie to nie przepadam za horrorami ani filmami o umarlakach dlatego Świt ... raczej mi się nie podobał , jak już to wolę to.
Na brawa zasługuje Woody Harrelson i kapitalny Bill Marey, Abigail Breslin zagrała poprawnie a Jesse Eisenberg siebie ( chyba panuje obłęd na ten typ aktorów ).

Moja ocena w kali od 1 do 6 3,5

P.S. Do kina nie. Na DVD tak

ocenił(a) film na 8
patryks83

Jesteś zbyt surowy dla tego filmu ;)Dobra,bezpretensjonalna rozrywka z
kilkoma drastycznymi scenami.Miłośnik Left for Dead i ogólnie zombiaków
może dodać oczko do oceny.Dla mnie ten film,to świetna przeciwwaga dla
kinowego wampiryzmu.

ocenił(a) film na 9
keirametz

Swietna komedia dla fanow zombie z calkiem fajna obsada i konkretnymi gagami. Ostatnim razem tak dobrze bawilem sie na Shaun of the Dead.

ocenił(a) film na 10
SALADYN

Zombieland było dużo, dużo lepsze od Shaun Of The Dead. Lepsza fabuła, lepsza gra aktorów, ładniejsze efekty i wykonanie.. no i przede wszystkim - dużo śmieszniejsze. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
slums

Wiadomo że lepszy, bo angielski humor nie każdego zadowala.
Wysyp żywych trupów był cienki, chodź angole pewnie się nim podniecają.

ocenił(a) film na 3

Wierz mi, ze polacy tez sie tym filmem "podniecają".

ocenił(a) film na 9
moh

A mi sie podoba angielski humor Simona Pegga. Nie musze sie zaraz podniecac. De gustibus...


Widzialem jeszcze dwie komedie o zombie: totalnie beznadziejny Zombies zombies zombies oraz sredni Last Of The Living bodajze z Nowej Zelandii.


Oczywiscie nie licze filmow, ktore w smiesznosc popadaly niezamierzenie np. Days of Darkness. To dopiero szmira!

użytkownik usunięty
SALADYN

Polecam niemiecką komedię o zombie "Noc żywych kretynów".
Amerykański "Idle Hands" (z 1999) też jest całkiem śmieszny.

Sluger

To jest indywidualny horror na wesoło,nie spotkałem jeszcze takiego filmu.
Moim zdaniem film fajny,można się pośmiać,efekty są dobre,myślę że warty obejrzenia.

ocenił(a) film na 8
Ghost_Assasin

Ja dałem bez wahania 8/10 ;) czyli baaaardzo wysoko, w mojej skali...

;) film oryginalny, i akcja z Muray'em była po prostu...

PFMH

akcja w Muray'em była głupiutka. Cały film mega fajny.

ocenił(a) film na 8
PyramidHead

Właśnie o to chodzi jak to wszystko się zakończyło <lol>

ocenił(a) film na 9
Sluger

Ja również 8/10, ale naciągane. Mam nadzieję, że wersja reżyserska to zmieni i naciągane zmieni się w mocne 8/10. Trochę za mało brutalności, ale sam humor świetny. Polecam fanom dobrych odstresowujących komedii i lekkich zombie-horrorów :)

Sluger

Jak już mówimy o komediowym podejściu do zombie movie, to przypomina mi się kanadyjski film "Pontypool". Kameralna, bardzo zabawna satyra nie tylko na zombie movie, ale również na świat mediów. Polecam:) A "Zombieland" na pewno obejrzę:)

Sluger

nie lubie filmow o zombie, wampirach czy wilkolakach, ale jeslie to jest czarna komedia to chyba obejze. W koncu Woody Harrelson i Bill Muray w byle jakich filmach nie graja.

ocenił(a) film na 8
Pijany_Mistrz

Bill "Kamienna Twarz" Murray pojawia się tylko na chwilkę :)

ocenił(a) film na 8
keirametz

Ale mimo wszystko, jego rola zostaje w pamięci...
Jest dosyć "charakterystyczna"

ocenił(a) film na 8
PFMH

Wszyscy,którzy lubią Billa Murraya będą zachwyceni.Byłem niezle zdziwiony
jego pojawieniem się.No i postać,którą zagrał :)

Sluger

Wporzo film o zombiakach z elementami komediowymi, zombie bardzo realistyczne, efekty naprawde super wykonane. Polecam 9/10

ocenił(a) film na 8
HardkorX

Mi film się podobał, nawet polecam ;)
nawet się nie spostrzegłem a tu już koniec. xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones