PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626115}
7,1 4 866
ocen
7,1 10 1 4866
uwantme2killhim
powrót do forum filmu uwantme2killhim?

Niezła i zaskakująca intryga, ciekawie się ogląda, końcówka może wskazywać na kontynuacje.
Polecam

ocenił(a) film na 8
Artur7335

Kontynuację??? Trololololol

ocenił(a) film na 7
nikike

John na samym końcu wkręcał następną swoją ofiarę, co MOŻE wskazywać na kontynuację, czy coś nie zakumałaś?

ocenił(a) film na 8
Artur7335

Erm, nie pamiętam nawet końcówki bo oglądałem to z pół roku temu, ale ja nie rozumiem jak z historii opartej na faktach można znikąd zrobić kontynuację...

ocenił(a) film na 7
nikike

Tak samo jak np "Blair Witch Project", "Egzorcysta", "Amityville" ,"Udręczeni", "Szczęki" i wiele innych.
Wyobraź sobię że można pociągnąć dalej ,wątek zapoczątkowany w faktycznej historii.

ocenił(a) film na 8
Artur7335

Lol, to żeś podał tytuły oparte na faktach.

+ jeszcze dodatkowym faktem jest to, że to nie dość że brytyjski, to jeszcze niszowy film

ocenił(a) film na 7
nikike

Egzorcysta, Szczęki to klasyki i oparte na faktach, nie rozumiem co dziwnego jest w tytułach jakie podałem.
Co z tego że to nie brytyjskie filmy, jakie ma to znaczenie.

ocenił(a) film na 8
Artur7335

xDDD
Bo UK to nie Hollywood i raczej się tam nie kręci kontynuacji na siłę, jeżeli to nie jest wpisane od początku w zamierzenia.

ocenił(a) film na 7
nikike

Dodam jeszcze że Andrew Douglas, reżyser tego filmu ,wyreżyserował również film "Amityville", który podałem wyżej, masz jaszcze coś do dodania?

ocenił(a) film na 8
Artur7335

No chyba nic, bo nie wiem jakie to ma w ogóle znaczenie.

ocenił(a) film na 7
nikike

W takim razie kończe i pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 7
nikike

I na tym skończyła się dosyć ciekawa konwersacja z kolegą Arturem :D

ocenił(a) film na 8
djrav77

"Dosyć ciekawa" to leciutenieczka przesada

ocenił(a) film na 7
nikike

:)

ocenił(a) film na 3
Artur7335

"Blair Witch Project", "Egzorcysta", "Amityville" ,"Udręczeni", "Szczęki". 1wszy nie jest i nigdy nie był na faktach, olaboga to mistyfikacja. wymieniłaś kasowe przeboje holiłudu. ten film nie będzie miał kontunuacji.

Artur7335

;D No rzeczywiście kontynuacji filmów na prawdziwych faktach nie da się zrobić. To była szczególna historia którą ujawniono i to nie znaczy że Mark i John będę mieć nadal takie akcje ;)
Każdy w życiu ma wzloty i upadki, nie oczekuj na 2 część :P Ja mam wielką nadzieję że im się ułożyło w życiu i że nie było potrzeby robić kolejnej części.

ocenił(a) film na 7
djana

Djana, Mark już został wręcony i o nim zapomnij, natomiast zwróć szczególną uwagę na sam koniec filmu, kiedy John siedząc na ławce z jakąś laską, zaczyna jej wkręcać podobną sytuację i pamiętaj że Mark i John są w zupełnie innych miejscach po ostatniej akcji, także Mark nie ma już żadnego wpływu na zachowania Johna

ocenił(a) film na 8
Artur7335

John nikogo nie "wkręca", tylko chce się wkupić w jej łaski - skoro Mark został w poprzedniej szkole (wnioskuję po tym, że na boisku machał do tej rudej z początku), to John zapewne przeprowadził się w inne miejsce i chciał zaimponować tej czarnulce, jakie to jego życie było kolorowe, żeby w nowym miejscu go akceptowali i nie szykanowali.
Wydaje mi się, że to jest jeden z tych filmów, których tworzenie kontynuacji byłoby zwyczajną głupotą. :)

ocenił(a) film na 6
Artur7335

No myślę , że w internecie często spotyka się ludzi nie przeciętnie inteligentnych wręcz demonicznych , którzy najpierw zaczynają przyjaźnić się z tobą pokazując w góry złe lub dobre oblicze, a w późniejszym etapie dodają sobie inne twarze , które maja na czele dodać pikanterii sytuacji albo piszą bzdury robią z siebie ofiary przechodzą w dobrych a nagle w złych tworząc kolejne postacie.
Spotkałam się z czymś takim jakieś 3 lata temu jednak w pewnym czasie udało mi się to odgadnąć dzięki częstym przeglądaniu photoblogów ludzi ,którzy wrzucają po 300 zdjęć do sieci nie świadomi , że ktoś może się za nich łatwo podawać.
I manipulować życiem innych ludzi w tym przypadku nawet tragicznym. Szczególnie faceci są podatni na fejki. Marząc o miłości i zrozumieniu tak sądzę dlatego uważam , że film niezły powinien może nawet być bardziej nagłośniony.

Artur7335

A ja zachęcam do sięgnięcia po słownik ortograficzny. ObejRZenia, matko kochana! :)

ocenił(a) film na 7
kikiriki92

No tak ,walnąłem niewybaczalnego byka, nie zdążyłem już poprawić, ale może się z tego wyspowiadam i zostanie mi odpuszczone.
A co sądzisz o samym filmie?

Artur7335

o tym samym pomyślałam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones