Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Czytałem FAQa i informacje tam podane są nieaktualne:( Czyli, że trzeba wejść w profil (klikając na nicka) potem ustawienia i zmiana hasła. Może mi ktoś powiedzieć gdzie w ustawieniach jest zmiana hasła? Albo jestem ślepy, albo coś tu jest nie tak.

Szukam tyltulu dokumnetu o polskei mlodzierzy ,gdzie na poczatku taki 15 latek uszaty spiewa piosenke o cygance , tam kazdy opowiada swoja historie jak trafil do poprawczaka czekam na pomoc !!

Pomysły na film.

użytkownik usunięty

Witam.
Wpisujcie tutaj swoje propozycje o czym chcielibyście zobaczyć kiedyś film.
Ja osobiście ciekaw jestem jakby wyglądała ekranizacja gry Tibia :)

Widziałem, może z 3 lata temu, dobry horror w telewizji. Był to film o strażniku butelki (wyglądem przypominała piersiówkę), a w środku była krew Chrystusa. Demony szukały tych butelek po całym wszechświecie i właśnie potrzebowały tej ostatniej już do swojej kolekcji by przejąć władze nad światem, a wszystkich butelek...

więcej

Co raz wchodzę na tą stronę, aby znależć ciekawostki na temat serialu "Matioshki", który jest emitowany na kanale FOXLife w każdą środę o godz. 22:00. Film jest na antenie już piąty tydzień, a w necie o nim 'ni widu ni słychu'

To nie jest kolejny temat z cyklu "najgorsze kontynuacje filmowe", ale jest blisko z nim spokrewniony. Mianowicie chciałbym abyście wymienili kontynuacje filmowe, które waszym zdaniem najbardziej odstają od pierwowzoru, w których widać największą różnicę nie tylko w samej jakości, ale także w konwencji i sprzeciwie...

Dawno dawno temu jeszcze w czasach gdy królowały wypozyczalnie kaset video ogladalam film akcja na poczatku dziala sie w samolocie jak dobrze pamietam ludziska gdzies tam lecialy w pewnym momecie wszyscy "usneli" a "obudzil sie zywy" ten kto nie mial albo mial na sobie bizuterie potem gdzies tam londują na opuszczonym...

więcej

był to film dla dzieci. fabuły nie będę przytaczał, bo jej dokładnie nie pamietam, ale pamietam za to jego ekscentrycznych bohaterów.. jeśli można tak powiedzieć.

ogólnie był tam pewien generał na koniu, który miał swoją 'drużynę' składającą się:
dziecka-dziewczynki, jednego bardzo szybkiego biegacza, siłacza,...

Post #1


Dyskutant
**

Postów: 62
Dołączył: 2 Lipiec 07

Ostrzeżenia:
(0%) -----


Cześć
Na początku ery video oglądałem film karate
Sądziłem że tytuł brzmi ostatni wojownik ale to nie jest to
Film zaczyna się od porwania córki angielskiego dyplomaty (chyba)- utkwiło mi w pamięci jak poprzez ścięcie...

więcej

Zapraszam wszystkich kinomaniaków do udziału w zabawie- sprawdźcie swoją wiedzę z filmów i spróbujcie rozwiązać zagadki :
http://www.filmweb.pl/blog/entry/486942/ZAKR%C4%98CONY+MIX++czyli++ZAGADKI+FILMO WE+....html
Możecie również zamieścić swoje zagadki.
Uczestnicy zabawy zbierają punkty za każdą poprawną odpowiedź,...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones