Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Szukam filmów traktujących bezposrednio o ludzkiej psychice i chorobach na podłożu psychozy. Może być z klimatem szpitala psychiatrycznego jak 'lot nad kukułczym gniazdem' czy 'przerwana lekcja muzyki' albo o chrobach samych w sobie, które pzrejmuja kontrolę nad człowiekiem jak w 'Psychozie' i 'Lsnieniu'

jak znacie...

więcej

Poszukuje Filmu !!!
Trudny orzech do zgryzienia mówiac wprost ^^. Poszukuje Filmu typ Sensacja hmm moze też troche Thriller oraz Romans. Oglądałem go w tamtym roku także rocznik >2007. W Filmie występowali sami czarni aktorzy. BOdajże Produkcji USA ale nie jestem przekonany. W FIlmie chodizło o to ze GOsć miał żone i...

więcej

Witam! Potrzebuję pilnie pomocy!!!
Sprawa przedstawia się następująco: pani od polskiego zadała mi na zadanie znalezienie z jakiego filmu jest cytat "zdolność mowy to jeszcze nie rozum" podkreślając że jest to słynny cytat z filmu...
Szukam i szukam i nic nie mogę znaleźć, myślałam o Nell i o Fortepianie ale...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Witam Szanownych forumowiczów

Jest to mój pierwszy post , wiec proszę o wybaczenie jeśli napisałem go w złym miejscu.
Mam WIELKĄ prośbę. Chyba rok temu "leciał" w Święta w telewizji film - dramat wojenny. Opowiadał on historię kobiety zamieszkującej wraz z synem chatkę w lesie. Akcja działa się podczas II wojny...

To stary, polski film opowiadający historie chłopaka mniej więcej w wieku 19 lat. Był strasznie "rozbrykany", ale rodzice i dziadek mu to wybaczali, ale którejś nocy, dziadek zauważył jak wynosi krzyże z cmentarza z Niemcami, pomyślał wtedy, że tego już za wiele i powiesił go... Kto zna tytuł tego filmu?

CZEŚĆ czy oglądał toś never back down czyli po polsku po prostu walcz!Jeśli tak to prosze podajcie mi jakieś podobne filmy do tego Never back down z góry dzięki za pomoc POZDRAWIAM

Rodzaj gry, która ma na celu dostarczyć emocji i rozrywki.
Zasady:

1.Podajem dialog z jakiegoś filmu (jeśli film był anglojęzyczny, to polskie tłumaczenie oczywiście) a reszta uczestników zabawy musi odgadnąc z jakiego filmu dany dialog pochodzi.

2. Osoba która odgadnie, zyskuje prawo wystawienia kolejnej...

Poszukuję napisów do tego filmu... proszę o pomoc...

Czy w dziedzinie 'filmu' wszystko już zostało powiedziane (i pokazane)? Czy jest coś co Wy chcielibyście zobaczyć w filmie a jakimś cudem jeszcze nie wpadł na ten pomysł reżyser/scenarzysta.Pozostaje powielanie przeszłości klasyków czy coś nowego czai się w zakamarkach kadrów?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones