Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

1."Piątek 13-po pierwszej części"
2.Kill Bill
3.Legalna blondynka 2
4.Zeszłego roku w Marienbadzie.
5.Szepty i krzyki.
Uwaga:Wiem,że dwa ostatnie uwazane są za klasyki-ale dla mnie były traumatyczne.A okropnych filmów,troche by się jeszcze znalazło...

niewiem czy pamietacie taki serial....z 15 lat temu chyba puszczali w tv....o chłopcu który przyleciał z Andromedy!! Pamietam z tego filmu ze ten chłopiec mieszkał w lesie w swoim statku!!

szukam poprawnego tytułu tego filmu, moze jakies linki....z góry dzieki!!

Mam już trochę dosć filmów, które dobrze się kończą i dla odmiany chciałbym zobaczyć coś co kończy się nie najlepiej: jakaś zagłada planety, opanowanie przez zombie, ewentalnie szatana. No chyba każdy wie mniej więcej o co mi chodzi. A więc będę wdzięczny za tytuły takich filmów.

Jakie znacie fajne filmy, które były nakręcone na podstawie książek? Może niektóre warto było by przeczytać, choćby dla porównania z filmem. Oto moje propozycje:

"Requiem dla snu"
"Podziemny krąg"
"Błękitna laguna"
"Forrest Gump"
"Dziennik Bridget Jones"
"Milczenie owiec"
"Lot nad kukułczym...

Proszę o pomoc w odnalezieniu napisów do filmu Arytmetyka diabła. Jezeli ktos ma napisy i chcialby sie nimi ze mna podzielic..bylabym bardzo wdzieczna. Dziekuje z gory!
Pozdrawiam

Film dział sie w niedalekiejprzyszłości.
Bohater pracował przy zmianie artykułów w gazetach i zakochał sie w jednej kobiecie, wynajmował mieszkanie i razem sie kochali tam.
Złapali ich, i torturowali go.
Cały czas na ekranach w filmie była twarz władzy.

Czy ktos wie jaki tytuł ma ten film? Bardzo mi zależy, z...

Co uważacie o kontynuacji RE? Dla mnie druga część jest gorsza od pierwszej, przynajmniej fabuła(chodzi głównie o zakończenie do reszty się nie czepiam)-zabijanie siłą woli? Bez przesady... A co wy myślicie, bo ja że mogło być lepiej...

Widzial ktoś ten fim prosze o opinie co myslicie o tym filmie.

Czy Ktoś mógłby mi pomóc?... nienawidzę czytać poradników i instrukcji obsługi sprzętu AGD

Jestem tu pierwszy raz... nigdy tego nie robiłem. Czy to jest takie miejsce gdzie ludzie piszą co ich boli, czy może piszą jedynie o pięknych chwilach tylko po to żeby te chwile trwały dłużej? Czy to ma działać na zasadzie...

Oglądałam ostatnio jakiś program w TV, w którym mówiono o filmie "Ono". Puścili sceny z filmu a w tle leciała niesamowita muzyka z wokalem Maleńczuka. Czy ktoś z was wie coś o tej ścieżce? W necie napisane jest tylko, że muzyka jest świetna i kto jest autorem a ja chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej. Czy jest jakaś...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones