Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

szkoda że tak szybko jak usuwacie posty (wczoraj dodany,a dzisiaj już go nie było; tylko dlatego, że zawierał pytanie gdzie można ściągnąć serial Dr House) nie zajmujecie się innymi sprawami tego portalu np. weryfikacją. Na sprawdzenie ciekawostek dotyczących osób czekam od 4 kwietnia:( i pewnie są jeszcze osoby, które...

więcej

Szpula goni szpulę, cięcie goni cięcie. Czemu Filmweb miałby nie zmienić swojej polityki. Wspierać filmy niezależne (2 największa baza filmowa na świecie), pewnie by coś się z tego zrodziło. Ciekawego, może nawet film pokroju Memento, wczesnych dzieł Finchera, może nawet film niszowy na skalę "PI". Czy zależy im...

Czy poza głównym kanałem RSS będą(a może są i nie potrafię ich znaleźć)kanały dla poszczególnych kategorii np recenzje,zapowiedzi nie ukazują się w kanale news;/, a było by to wygodne rozwiązanie. Pozdrawiam.

dział z programem tv nie działa? http://programtv.filmweb.pl/ ?

Jak chce wstawić w swoim blogu linka do jakiejś strony www to co powinieniem zrobić. Dać komuś w łapę czy jak, aby link był aktywny?

Witam chciałbym dowiedzieć się jak zmienić obsadę filmu, ponieważ ktoś podmienił dane w w folderze obsada filmu "MANNA" z 2006r, na obsadę z wersji z roku 2008. Do kogo należny przesłać poprawione dane a zarazem realnen ponieważ cala obsada jest błędnie napisana.

Co jakiś czas mam problem z wejściem na portal Filmweb. Chodzi o to że wyskakuje mi wielka reklama filmu "Dragonball", bez wzgęldu co wpisuję w adres, nawet jak próbuje z Google wejśc na portal.
Oczywiście zaraz klikam na "przejdź do Filmwebu" ale nic się nie zmienia. Mogę wciskąc po tysiące razy, a reklama jak była...

więcej

Przypadkowo skasowałem sobie temat na blogu, da się go jakoś przywrócic ??
Z góry dzięki za pomoc..

Tym razem z "Jestem na tak". Tradycyjnie daje ocene, zapisuje sie i jest ok. Potem jak odświeżam ocena już nie jest zapisana! Drodzy moderatorzy i admini, to nie pierwszy taki już problem, więc na pewno będziecie wiedzieć co zrobić. Próbowałem to samo z Hannah Montana i tez sie nie zapisuje po odswiezeniu.

nie wiem czy już ktoś to zgłosił czy nie. Sytuacja wygląda tak - dodaje kontrybucję konkretnie ciekawostki , czekam , czekam, zostaje zaakceptowana i oczekuje na wpisanie do bazy- pojawia się komunikat że została wpisana do bazy itd tyle że gdy wchodzę na stronę tego filmu to mojej ciekawostki tak nie ma a powinny być...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones