Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Lepsze jest wrogiem dobrego.

użytkownik usunięty

Nie wiecie o tym?
Zrobił się bałagan a żaróweczka była wystarczająco dobra.
:(

Zauważyliście moze jakąś prawidłowość?;)


Bo ja tak:) np: przy nowych filmach najwięcej punktów zawsze ma użytkownik GodFella, przy "dziwnych" filach, jak "Nagi lunch", czy "Bękarty Diabła" panuje Pinokio1983, a przy filmach związanych z Quentinem Tarantino brylują Sunny, Nawrocki i Ponk?

zaważyliście podobne...

więcej

Czy wiadomo już kiedy będzie można dodawać filmografię??

bo teraz w tym programie są tylko filmy, a chyba nie byłoby to dużym problemem zrobić normalny program telewizyjny.

Zamierzam dodać miniaturkę do jednej ze znakomitych aktorek, która jeszcze jej nie posiada. Niestety po kliknięciu po lewej stronie na logo fw i napisu 'kliknij, aby dodać zdjęcie' nic mi nie wyskoczyło. Tak jakby tam żadnego odnośnika nie było.

Czy tylko mi nie działa to opcja.?
Czy jest jakiś inny sposób na...

nie zauważyłem czy to nowa opcja?

Hmm, ten e-mail pod nickiem na profilu to jakaś prowokacja?
Widzę to tylko ja czy jeszcze ktoś, bo jak się wyloguję... nie widać. :>

Trochę mi wadzi to, że nagle filmy które oceniłem jednego dnia pozmieniały swoje pozycje.

Dla niekumatych: oceniłem film x, a potem y. Ale się coś zepsuło i wyglada to tak jakbym y ocenił przed x.

Proszę o wyjaśnienie.

Ostatnio zalogował(a) się...

użytkownik usunięty

Nowa rzecz w profilu. Ale czy działa prawidłowo? Widzę tylko u tych z żółtą żaróweczką - kto zgasił światełko ma pusto...

czyli że punkty na konto kwietniowe będzie można zdobywać już od dzisiaj od 12 w nocy, a nie tak jak w marcu czyli 3 dni po pierwszym marca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones