Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Ostatnio mam jakieś problemy... nie cały czas, ale jednak to trochę irytujące. Na niektórych stronach filmwebu wyskakuje co chwilę okno dialogowe "Error". Kiedy wyłączę i włączę stronę, jest okej, ale jednak to trochę irytujące. To jakieś problemu tutaj, ktoś jeszcze u was tak ma? Czy to może tylko u mnie coś się...

Pewnie problem pojawiał się już nie raz ale na tym forum ciężko coś szybko znaleźć więc z góry przepraszam.

Mam taki problem że od kilku tygodni jeden śmieć podszywa się pod moją ksywę używając bliźniaczo podobnej nazwy ciężkiej do zauważenia. Na początku to ignorowałem ale obecnie gnida stała się nieco uciążliwa i...

więcej

Wchodzę i czytam coś ktoś do mnie napisał ale liczba w czerwonym kwadraciku nadal zostaje,w twoim asystencie to samo.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

http://www.filmweb.pl/user/SouthKiller/posts
Delikwent ten założył ten sam temat,czy raczej reklamę ponad 70 razy na różnych stronach !!!
ja rozumiem,że raz czy dwa można napisać jakąś głupotę ale to już jest przegięcie.Ja jako poważny użytkownik domagam się by zasadzić mu kopa w tyłek i usunąć z tego...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

jest MMORPG to i FPS powinien być.

Cześć :)
Wiecie może jak się zmienia opis profilu? Chodzi mi o tekst pod datą założenia konta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones