Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Który agent FBI, grający w tym serialu, jest waszym zdaniem najfajniejszy?

Nie lubie polskich seriali są głupie!!!ja lubie one tree hill ,veronica mars.Są super!!!

Czyżby to był ostatni odcinek? Orientujecie sie czy będą kolejne sezony? chyba jeden z lepszych polskich seriali i miło by było jeszcze popatrzeć na Karolaka w akcji

Oglądałam duzo amerykańskich seriali, uważam , że są one dużo lepsze od polskich dlatego bardzo ją lubie.Najbardziej do gustu przypadły mi:
one tree hill, gototwe na wszystki, żeycie na fali, veronica mars.

Jakie możecie mi jescze polecić,jakie są wasze ulubione??

Kto wogóle dopuszcza takie głośne reklamy, których nie da sie w zaden sposób wyłączyć (taka aktualnie znajduje się w zakładce seriale).
FILMWEB w bardzo szybkim tempie schodzi na psy :/

Kilka lat temu w TVP był wyświetlany serial sci-fi. Obejrzałem jeden odcinek, chyba pierwszy. Potem nigdy nie natrafiłem na niego w TV. Od dłuższego czasu przeglądając opisy nie mogę znaleźć jego tytułu.

W odcinku, który obejrzałem, jest pokazane jakieś centrum wojskowe czy badań kosmicznych. Został wykryty duży...

Piosenka, która mnie dręczy :)
Od dawna poszukuję tytułu pewnej piosenki i coś mi sie kojarzy, że pochodzi ona z jakiegoś musicalu (nie na pewno). W każdym razie jest stara. Ostatnio do tej piosenki w "Tańcu z gwiazdami" tańczył Michał Lesień. To było w finałowym odcinku, gdzie tańczyły wszystkie pary. Bardzo proszę o...

więcej

Bedzie nastepny sezon.. bo podobno ludziom sie strasznie spodobal ten serial i beda dalje krecic...ii BARDZO dobrze ;D

Wiecie moze jaki model telefonu posiada Katarzyna Maciąg(serialowa Baśka)z serialu teraz albo nigdy?dostala ten tel od Andrzeja...