Czyżby to był ostatni odcinek? Orientujecie sie czy będą kolejne sezony? chyba jeden z lepszych polskich seriali i miło by było jeszcze popatrzeć na Karolaka w akcji
Oglądałam duzo amerykańskich seriali, uważam , że są one dużo lepsze od polskich dlatego bardzo ją lubie.Najbardziej do gustu przypadły mi:
one tree hill, gototwe na wszystki, żeycie na fali, veronica mars.
Jakie możecie mi jescze polecić,jakie są wasze ulubione??
Kto wogóle dopuszcza takie głośne reklamy, których nie da sie w zaden sposób wyłączyć (taka aktualnie znajduje się w zakładce seriale).
FILMWEB w bardzo szybkim tempie schodzi na psy :/
Kilka lat temu w TVP był wyświetlany serial sci-fi. Obejrzałem jeden odcinek, chyba pierwszy. Potem nigdy nie natrafiłem na niego w TV. Od dłuższego czasu przeglądając opisy nie mogę znaleźć jego tytułu.
W odcinku, który obejrzałem, jest pokazane jakieś centrum wojskowe czy badań kosmicznych. Został wykryty duży...
Piosenka, która mnie dręczy :)
Od dawna poszukuję tytułu pewnej piosenki i coś mi sie kojarzy, że pochodzi ona z jakiegoś musicalu (nie na pewno). W każdym razie jest stara. Ostatnio do tej piosenki w "Tańcu z gwiazdami" tańczył Michał Lesień. To było w finałowym odcinku, gdzie tańczyły wszystkie pary. Bardzo proszę o...
Bedzie nastepny sezon.. bo podobno ludziom sie strasznie spodobal ten serial i beda dalje krecic...ii BARDZO dobrze ;D