reklamy polskie są do kitu,najbardziej denerwujące są dla mnie z jogurtami,dentystami.Najgorsze jest to że czasami trwaja nawet 10 minut ja na ten czas wyłączam tv albo przełączam na inny program,bo po co w kółko te same głupie reklamy oglądać ;o
Kocham Kino – magazyn Grażyny Torbickiej
Temat poświęcony filmom nadawanym w stacji TVP2 z działu KOCHAM KINO.
Powiadamianie i zachęcanie użytkowników do zobaczenia jakiegoś dobrego obrazu ;)
PODAJEMY:
1. Tytuł filmu, jaki będzie nadawany
2. Datę i godzinę
3. Link do FW
4. Mile widziane opinie na temat...
no właśnie gdzie? oglądałam caluśki serial a Jasona Dohringa nie widziałam. jedyne co mi sie kojarzy, to, że byćmoże grał tego chłopca maltretowanego przez matkę... ale czy ja wiem...
pytanko- kto grał byłego chłopaka tej blondynki z biura CSI we wczorajszym odcinku o 22:00? fajny aktor, a w ogóle go nie kojarze. on był tam policjantam, który rozpracowywał gang motocyklowy.
Czy moze ktos wie jaki tytuł mial film ktory szedl 22.05 na TVN gdizes tak wieczorem. to komedia o takim chlopaku z afro na głowie, ktory byl czyscicielem basenow... bardzo proszę o odp :)
Można by zrobić coś na wzór amerykańskich stacji , gdzie podawane są nowości programowe , oraz te które zostały anulowane.
Programy :
1. Nowe
2. Kontynuowane
3. Anulowane
4. Zakończone
5. Mają być zakończone
Ad 1:
- Got Talent
Ad 2:
- Teraz albo nigdy
- 39 i pół
- Taniec z gwiazdami
Ad...
TVP 1 się nie postarało i nie puści dziś drugiego półfinału Eurowizji, dlatego że nie ma w nim Polski to już nie ma po co. Według mnie jest to kpina z widzów, puszczają jeden półfinał, a drugiego nie. I pytam się za co ten abonament?
No ale na tamto pytanie nie oczekuję odpowiedzi, ponieważ mimo, że polska telewizja...