Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Witam. Natknąłem się na niego przypadkiem, ale obejrzałem do końca mimo stosunkowo później pory :)
Jak znaleźć go na Filmwebie? Bo wyskakuja mi tylko jakies starsze produkcje.

Jak myslicie inne odcinki będą tak fajne jak pierwszy?? A moze pierwszy był już do bani??

Zapraszam do dyskusji

Zeke :)

która z postaci podoba wam się bardziej - zimny drań Sawer czy opiekuńczy Jack?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Film

użytkownik usunięty

Mam małe pytanie ogladałam film w Tv4 w sobote bardzo mi sie spodobał tylko ze nie wiem jaki jest tytuł tego filmu leciał on o 17:00.Moja mama mowiła ze lecial tez w piątek??? Prosze napiszcie mi tytuł filmu.

Ej ludzie pomocy, może ktoś wie...
Oglądałem w poprzednim tygodniu serial, niestety przegapiłem napisy początkowe i nie znam jego tytułu, a w programie nie mogłem sie go doszukać. Serial jest amerykański, opowiada generalnie o dwóch braciach i ojcu, którzy poszukują odpowiedzi na zagadkę śmierci żony(matki) ginącej z...

więcej

to był serial, bajka, która kilka lat temu leciała na programie dla dzieci, ten program chyba jeszcze istnieje tylko zmienił nazwę.

Ładnych kilka-naście lat temu bodajże na TVP 2 leciał seial, który opowiadał o chłopaku, który z jakiegoś tam powodu zapadł w śpiączkę i śniła mu się kraina w której rządzą dzieci.
Pamięta ktoś może tytuł tak mętnie zapamiętanego przezemnie serialu??

bardzo chcialabym znowu zobaczyc ten film jezeli ktos ma jakies informacje niech napisze :)
z gory dzieki
pozdrawiam

Wiecie może na jakiej stronce można sprawdzić oglodalność np. The O.C albo Lost??

kiedys w telewizji byl taki film o dziewczynie ktora kupila kraba i ten krab powodowal ze ona dobrze gotowala... jezeli ktos wie jaki to film piszcie na maila moniis@o2.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones