Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

ja, wstyd sie przyznac, jeszcze nie ogladalam bo zawsze przegapialam ale dzis zobacze... Warto?

Dzisiaj o 20 45 na polsacie
POLECAM!!!!
kto zgodzi się na swoje odczucia po obejżeniu filmu????

Czy oni nie moga dac dobrego filmu o przyzwoitej porze?! Dzisiaj film Moodyssona, ktorego od dawna szukam na jedynce "tylko razem" ale co to za pora?! Trzeba chyba jutro z rana wstac jakos no nie?! A przyzwoite godziny zasmiecaja jakimis shitami.. eh

Kolejną niedzielę jedynka proponuje nam film z moją ukochaną MEG.
Co do drugiej głównej roli mogli obsadzić kogoś innego, bo Billy nie należy do moich ulubionych aktorów, a do Meg wcale nie pasuje.
Jak Wam się podaba ten Film ??
I jaką scenę uważacie za najlepszą ??
- ja uważam, że scena z udawanym orgazmem przez...

więcej

W piątek (26.XI.) będzie na TVN "The Matrix". Widziałem go już kilkanaście razy ale teraz też obejrzę. Nie przegapcie. Pozdro.

Jakie macie ulubione seriale komediowe w TV, ja lubie "13 posterunek", kiepskich, graczyków, itp.

21.11.04r., niedziela o godzinie 14:10 możemy znów obejrzeć super komediowy film Asterix i Obelix kontra Cezar ! Zainteresowani tym filmem włączcie telewizory o godzinie 14:10 na program TVN. Myślę że po tym filmie od razu będziecie mieli lepszy humor. Zapraszam na film !!!

Rogera Moore'a jako Bonda czy Jurassic Park 3; bo ja napewno Kiepskich :)

W przyszłym tygodniu we wtorek(TV 4) o 23 leci film Bachelor party "Wieczór Kawalerski" z Michaelem Dudikoffem i Tomem Hanksem a w srode powtórka o wcześniejszej poże film o 20 na TV 4 . A na polsacie o 20 45 Amerykański Ninja 2 w środe .
Dla wszystkich nie wieżących w Dudikoffa polecam umowe , kto wpisze się po...

Która była nadawana w rozkodowanym paśmie Canal+. Nie mam tego kanału i nie wiem czy kreskówka dalej tam jest. Szła w niedzielne ranki przez 3 minuty i w czołówce zwierzaki wyglądające troszkę jak misie firmy NICI szły jedne za drugimi i wpadały na siebie, siadały przed wielkim ekranem i oglądały film. Świetna muzyka....

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones