"30 srebrników" – nowy hiszpański serial HBO - premiera już dziś

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/%2230+srebrnik%C3%B3w%22+%E2%80%93+nowy+hiszpa%C5%84ski+serial+HBO+-+premiera+ju%C5%BC+dzi%C5%9B-140393
"30 srebrników" – nowy hiszpański serial HBO - premiera już dziś
źródło: materialy promocyjne

Nowy hiszpański serial produkcji HBO Europe "30 srebrników", wyreżyserowany przez nagradzanego filmowca Álexa de la Iglesię, to opowieść, w której nic nie jest takie, jakim wydaje się być na początku. Premiera serialu dziś w HBO GO oraz HBO3.W serialu "30 srebrników" twórcy wprowadzają widza w świat, w którym nic nie jest takie, jakim się wydaje i nikomu nie można zaufać. Produkcja opowiada o tragicznym życiu księdza Vergary (w tej roli Eduard Fernández) - egzorcysty, boksera i byłego skazańca, który zostaje zesłany przez władze kościelne do położonej na odludziu hiszpańskiej wioski. Vergara chce zapomnieć i zostać zapomnianym, niestety jego wrogowie szybko orientują się, gdzie można go znaleźć. Kiedy w okolicy zaczynają dziać się dziwne rzeczy, burmistrz Paco (Miguel Ángel Silvestre) oraz dociekliwa lekarka weterynarii Elena (Megan Montaner) próbują dojść prawdy oraz znaczenia pewnej tajemniczej, starożytnej srebrnej monety, która okazuje się mieć związek ze spiskiem zagrażającym porządkowi świata.

Serial "30 srebrników" wyreżyserował uznany hiszpański reżyser Álex de la Iglesia ("Hiszpański cyrk"), który wraz z Jorgem Guerricaechevarríą odpowiada także za scenariusz. Producentami wykonawczymi z ramienia HBO Europe są Steve Matthews, Miguel Salvat oraz Antony Root. Álex de la Iglesia i Carolina Bang są producentami wykonawczymi reprezentującymi Pokeepsie Films. Serial powstał przy współudziale HBO Latin America.

Produkcja prezentowana była podczas tegorocznego, 77. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji, jak również na Katalońskim Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Sitges.

Premiera serialu "30 srebrników" dziś w HBO GO oraz HBO3. Pierwszy odcinek dostępny jest w serwisie HBO GO od rana, a premiera na antenie HBO3 odbędzie się o godz. 22:00. Serial liczy 8 odcinków.

Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones