Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/%22Black+Adam%22+z+Dwayne%27em+Johnsonem+wci%C4%85%C5%BC+w+planach-128950

"Black Adam" z Dwayne'em Johnsonem wciąż w planach

  • Coming Soon
  • autor: mp
  • Filmy
O tym, że Dwayne Johnson ma wystąpić w komiksowym widowisku DC Comics, mówi się od wielu lat. Aktor ma się wcielić w postać znaną jako Black Adam, lecz ponieważ wciąż ma liczne inne filmowe zobowiązania, wiele osób zaczęło wątpić w to, czy komiksową postacią w ogóle zostanie. Sam Johnson pozostaje zdeterminowany i twierdzi, że "Black Adam" naprawdę powstanie.

7282_1.7.jpg


I to jest w zasadzie jedyna dobra wiadomość dla fanów. Johnson przyznał bowiem, że zdjęcia możliwe będą nie wcześniej niż pod koniec 2019 roku. A to wszystko przez inne projekty. W przyszłym roku ma już bowiem pracować na planie disnejowskiego "Jungle Cruise", a potem w filmie "Red Notice".

Johnson zapowiada, że "Black Adam" pomyślany jest jako samodzielne widowisko, które jednak powstanie w ramach kinowego uniwersum DC Comics. Dlatego też nie wykluczył, że w małym epizodzie pojawi się któryś z bohaterów (a może dwóch) znanych z innych widowisk Warnera i DC. Nie chciał jednak potwierdzić, czy ma na myśli Supermana w wersji Henry'ego Cavilla (o czym od dłuższego czasu spekulują fani i co obaj aktorzy sami na mediach społecznościowych sugerowali).

Scenariusz widowiska przygotowuje obecnie Adam Sztykiel ("Rampage: Dzika furia").