"Giganci ze stali" wracają. Disney+ przygotowuje serial oparty na kinowym hicie z 2011 roku

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Giganci+ze+stali%22+wracaj%C4%85.+Disney%2B+przygotowuje+serial+oparty+na+kinowym+hicie+z+2011+roku-145145
"Giganci ze stali" wracają. Disney+ przygotowuje serial oparty na kinowym hicie z 2011 roku
Platforma streamingowa Disney+ przygotowuje serial oparty na filmie science fiction "Giganci ze stali". Nad projektem czuwa reżyser oryginału, Shawn Levy. Jednym z producentów wykonawczych show będzie Robert Zemeckis.  

Drugie życie "Gigantów ze stali" zasługą streaminguKinowi "Giganci ze stali" trafili na ekrany w 2011 roku. Główne role zagrali w nich Hugh Jackman, Evangeline Lilly oraz Anthony Mackie. Inspirowane opowiadaniem Richarda Mathesona pt. "Steel" widowisko zarobiło na całym świecie blisko 300 milionów dolarów.

W jednym z wywiadów Levy przyznał ostatnio, że dzięki Netfliksowi "Giganci ze stali" zyskali drugie życie. Ponowne zainteresowanie filmem sprawiło, że reżyser zaczął rozmawiać z Hugh Jackmanem na temat potencjalnej kontynuacji. Na razie nie wiadomo jednak, czy serial będzie kontynuacją kinowego pierwowzoru, czy też opowie znaną widzom historię od nowa. Aktualnie trwają poszukiwania scenarzystów.

"Giganci ze stali": o czym opowiada film Shawna Levy'ego?Akcja oryginału rozgrywa się w 2020 roku. Charlie Kenton (Hugh Jackman), kiedyś jeden z czołowych bokserów na świecie, musiał zakończyć karierę, gdy panowanie na ringu przejęły roboty. Teraz zajmuje się organizacją nielegalnych walk i renowacją zawodników ze stali. Nieoczekiwanie w jego życiu pojawia się nieobecny do tej pory 11-letni syn Max (Dakota Goyo). Wraz z ojcem odkrywa świat ekscytującego robot-boksu - w blasku fleszy na wielkich arenach i w półmroku bokserskiego podziemia. Max namawia Charliego, by przywrócił do formy zniszczonego robota i wystawił go do walki o mistrzostwo. Ten dwuosobowy zespół, wraz z królem ringu, gigantem Atomem, staje przed niepowtarzalną szansą zdobycia splendoru i sławy. Czy uda im się wejść na szczyt? 

Zwiastun filmu "Giganci ze stali"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones