"Deadpool 3" znalazł reżysera? To Shawn Levy, twórca "Free Guya"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Deadpool+3%22+znalaz%C5%82+re%C5%BCysera+To+Shawn+Levy%2C+tw%C3%B3rca+%22Free+Guya%22-145803
"Deadpool 3" znalazł reżysera? To Shawn Levy, twórca "Free Guya"
źródło: Materiały prasowe
"Deadpool 3" na horyzoncie? Wyczekiwany od dawna projekt jest o krok bliżej realizacji. Shawn Levy ("Free Guy", "Projekt Adam") negocjuje bowiem objęcie posady reżysera filmu. Będzie to pierwsza produkcja o wygadanym superbohaterze, która powstanie dla Marvel Studios. W roli głównej wystąpi oczywiście Ryan Reynolds.
 
GettyImages-1332223983.jpg Getty Images © Arturo Holmes


Shawn Levy - co wcześniej nakręcił?Shawn Levy, który prowadzi właśnie rozmowy w sprawie stanięcia za kamerą "Deadpoola 3", ma już na koncie współpracę z Ryanem Reynoldsem. Panowie zrealizowali wspólnie dwa filmy. Pierwszym był "Free Guy" (2021), a drugim "Projekt Adam" (2022), który zadebiutował właśnie na platformie Netflix. Ponadto w filmografii Levy'ego są m.in. "Noc w muzeum" (2006), "Giganci ze stali" (2011), "Stażyści" (2013) oraz serial "Stranger Things" (Levy wyreżyserował 6 odcinków).


Pierwszego "Deadpoola" (2016) wyreżyserował Tim Miller. Za kamerą kontynuacji, "Deadpoola 2" (2018), stanął z kolei David Leitch.

"Deadpool 3" - czego możemy się spodziewać po filmie?Na razie nie wiadomo, o czym opowie "Deadpool 3". Scenariusz filmu piszą siostry Wendy Molyneux i Lizzie Molyneux-Logelin, znane m.in. z serialu "Bob's Burgers". Będzie to pierwszy film o Deadpoolu nakręcony po przejęciu studia 20th Century Fox przez Disneya.

Fanów, którzy obawiają się, że przejście do uniwersum Marvela oznacza Deadpoola z kategorią PG-13, uspokoił swego czasu Kevin Feige. Szef Marvel Studios zapewnił, że "Deadpool 3" zachowa kategorię R.

Niestety, chwilowo nie znamy daty premiery filmu.

Zobaczcie nasz wywiad z Ryanem Reynoldsem i Shawnem Levym przy okazji premiery filmu "Projekt Adam".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones