Czy Deadpool pozostanie surowy i brutalny w MCU? Reżyser odpowiada

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Deadpool+3%22%3A+re%C5%BCyser+Shawn+Levy+uspokaja+fan%C3%B3w.+MCU+nie+st%C4%99pi+ostrza+serii-148826
Czy Deadpool pozostanie surowy i brutalny w MCU? Reżyser odpowiada
Shawn Levy spotyka się aktualnie z dziennikarzami, aby promować zrealizowaną dla Disney+ animację "Noc w muzeum: Kahmunrah powraca". W wywiadach nie brakuje także pytań o najnowszy projekt, nad którym pracuje aktualnie kanadyjski filmowiec. Mowa oczywiście o trzeciej części "Deadpoola". W rozmowie z serwisem Collider reżyser potwierdził, że zdjęcia powinny rozpocząć się w maju przyszłego roku.       

Shawn Levy: Marvel nie wykastruje DeadpoolaPrawda jest taka, że ​​im więcej jest w filmie scen realizowanych przy pomocy CGI, tym dłuższy jest okres postprodukcji - tłumaczy Levy - To pierwszy "Deadpool" realizowany  w ramach uniwersum Marvela. Na ekranie nie zabraknie więc efektów wizualnych. Ale dla Ryana (Reynoldsa) i dla mnie priorytetem jest to, aby "Deadpool" miał w sobie surowość i brutalność, które pokochali fani poprzednich części.  

GettyImages-1442383665.jpg Getty Images © Emma McIntyre


Levy przyznaje, że praca nad filmem sprawia mu mnóstwo przyjemności. Każdego dnia piszemy, przepisujemy, rozwijamy i przygotowujemy "Deadpoola" - mówi reżyser - Każdy dzień przynosi potężną dawkę śmiechu. Cudownie jest pisać i wymyślać sceny, w których bohaterowie rzucają mięchem w dialogach. Do tego ekstremalna przemoc.  Taki właśnie ma być film o Deadpoolu. I, jakby tego było mało, mamy Wolverine'a. Świetnie się bawię, a jeszcze nawet nie zaczęliśmy zdjęć (...) Muszę powiedzieć, że tworzenie "Deadpoola" jest jednym z fajniejszych twórczych doświadczeń w moim życiu. Nie tylko dlatego, że nasza produkcja będzie mieć kategorię wiekową R. To film wypełniony samoświadomością, co sprawia, że pisanie go jest olbrzymią frajdą. Na tym polega również unikalność tej serii. 

"Deadpool 3": szczegóły filmuNa razie nie wiadomo, o czym opowie "Deadpool 3". Scenariusz filmu napisały siostry Wendy Molyneux i Lizzie Molyneux-Logelin, znane m.in. z serialu "Bob's Burgers". Główne role zagrają Ryan Reynolds jako Deadpool oraz Hugh Jackman powracający na ekran jako Wolverine.

Shawn Levy ma już na koncie współpracę z Reynoldsem. Panowie zrealizowali wspólnie dwa filmy. Pierwszym był "Free Guy" (2021), a drugim "Projekt Adam" (2022). Ponadto w filmografii Levy'ego są m.in. "Noc w muzeum" (2006), "Giganci ze stali" (2011), "Stażyści" (2013) oraz serial "Stranger Things".

Premierę filmu "Deadpool 3" zaplanowano na 8 listopada 2024. 

Zwiastun filmu "Deadpool 2"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones