"Deadpool 3". Reżyser dostał pytanie o Taylor Swift. Co odpowiedział?

The Wrap / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Czy+Taylor+Swift+zagra+w+filmie+%22Deadpool+3%22+Re%C5%BCyser+odpowiada-152534
"Deadpool 3". Reżyser dostał pytanie o Taylor Swift. Co odpowiedział?
źródło: Getty Images
autor: Noam Galai
Od jakiegoś czasu po sieci krążą plotki na temat potencjalnego epizodu Taylor Swift w komiksowym widowisku "Deadpool 3". Artystka jest teraz na fali i wszystko, czego się dotknie, zmienia w hit. Czy zatem jest szansa na jej udział w filmie? Zapytano o to samego reżysera "Deadpoola 3" Shawna Levy'ego.

Reżyser odpowiada na pytanie o Taylor SwiftShawn Levy nie dał się sprowokować. Jak przyznał, miałby kłopoty i ze strony Marvela i Taylor Swift, gdyby cokolwiek powiedział na ten temat. Dlatego też uciął sprawę mówiąc: "Bez komentarza". Dociskany rozwinął to mówiąc, że fani dowiedzą się, ile prawdy jest w tych plotkach, kiedy pójdą do kina i zobaczą film.

Załóżmy jednak, że piosenkarka faktycznie zagra w filmie. W kogo mogłaby się wcielić? Ulubionym typem fanów jest Dazzler, czyli mutantka-piosenkarka z szeregów X-Men. O tym, że Swift ma wystąpić jako Dazzler spekulowano już zresztą przy okazji "X-Men: Apocalypse". W "X-Men: Mrocznej Phoenix" faktycznie pojawiła się ta postać - w epizodzie zagrała ją Halston Sage.

"Deadpool 2" - zwiastun
"Deadpool 3" – co wiemy o filmie?Będzie to pierwszy film o Deadpoolu nakręcony po przejęciu studia 20th Century Fox przez Disneya. Fanów, którzy obawiają się, że przejście do uniwersum Marvela oznacza "Deadpoola" z kategorią PG-13, uspokoił swego czasu Kevin Feige. Szef Marvel Studios zapewnił, że trójka zachowa kategorię R.   

Reżyserem filmu jest Shawn Levy. Reżyser ma już na koncie współpracę z Ryanem Reynoldsem. Panowie zrealizowali wspólnie dwa filmy. Pierwszym był "Free Guy" (2021), a drugim "Projekt Adam" (2022). Ponadto w filmografii Levy'ego są m.in. "Noc w muzeum" (2006), "Giganci ze stali" (2011), "Stażyści" (2013) oraz serial "Stranger Things" (Levy wyreżyserował 6 odcinków).   

Pod scenariuszem podpisali się Rhett Reese, Paul Wernick, Zeb Wells, a także Reynolds oraz Levy.

W obsadzie prócz Reynoldsa i Jackmana znaleźli się m.in. Jennifer Garner (jako zabójczyni Elektra)
, Emma Corrin, Matthew Macfadyen, Morena Baccarin, Brianna Hildebrand, Rob Delaney, Karan Soni, Stefan Kapicic, Shioli Kutsuna i Leslie Uggams. Krążą pogłoski, że w filmie pojawi się na moment także Ben Affleck powracający do roli Daredevila.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones