Piąty sezon "Stranger Things" będzie jak kinowy blockbuster. Producent zapowiada wielką skalę

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Pi%C4%85ty+sezon+%22Stranger+Things%22+b%C4%99dzie+jak+kinowy+blockbuster-152054
Piąty sezon "Stranger Things" będzie jak kinowy blockbuster. Producent zapowiada wielką skalę
źródło: Materiały prasowe
Piąty sezon "Stranger Things" nadciąga - premiera będzie miała miejsce w przyszłym roku. Tymczasem producent serii Shawn Levy już podkręca oczekiwania. W najnowszym wywiadzie zapowiada on, że finałowy sezon serialu platformy Netflix dorówna skalą największym hollywoodzkim blockbusterom.  

"Stranger Things 5" to "kinowe widowisko"

Nie da się kontynuować czwartego sezonu i nie podbić skali oraz głębi, powiedział Shawn Levy w wywiadzie dla magazynu "Total Film". To duże, duże kinowe widowisko, które - tak akurat wyszło - nazywa się serialem. Sezon piąty "Stranger Things" będzie tak wielki jak największe filmy.

Oczywiście ze względu na hollywoodzki strajk aktorów i scenarzystów prace na planie piątego sezonu zostały wstrzymane. Premierę nowych odcinków zaplanowano na przyszły rok, ale Netflix nie ogłosił dokładnej daty premiery.

"Stranger Things" w programie Serial KillersPrzypominamy odcinek programu Serial Killers, w którym Jakub Popielecki i Michał Walkiewicz rozmawiają o finałowych odcinkach czwartego sezonu "Stranger Things":


David Harbour o piątym sezonie "Stranger Things"W nagranym przed rozpoczęciem strajku aktorów podcaście Happy Sad Confused David Harbour potwierdził, że widział wiele wersji scenariusza do zbliżającego się piątego sezonu. Są wspaniałe, jak zwykle. Ci obecnie strajkujący scenarzyści zwani braćmi Duffer wciąż prześcigają samych siebie – stwierdził aktor.

Harbour podkreślił, że cała ekipa dokłada wszelkich starań, aby finał serialu był ukoronowaniem dotychczasowej pracy. Potwierdził też, że piąty sezon będzie kontynuacją wydarzeń z czwartego. 

Po zakończeniu czwartego sezonu – kiedy jesteśmy na tym wzgórzu, patrząc na popiół, dym i ogień – zamierzamy zacząć gdzieś tam. Musicie sobie zatem wyobrazić, że świat jest zupełnie innym miejscem – powiedział.

Harbour nie zdradził, kiedy rozpocznie się produkcja piątego sezonu. Prawdopodobnie nie dojdzie do tego, póki trwają strajki scenarzystów i aktorów. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones