"Rebel Moon – część 2: Zadająca rany": recenzja filmu. Zack Snyder i Netflix w świecie SF

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/%22Rebel+Moon+%E2%80%93+cz%C4%99%C5%9B%C4%87+2%3A+Zadaj%C4%85ca+rany%22%3A+recenzja+filmu.+Zack+Snyder+i+Netflix+w+%C5%9Bwiecie+SF-155150
"Rebel Moon – część 2: Zadająca rany": recenzja filmu. Zack Snyder i Netflix w świecie SF
Na Netfliksie możecie już zobaczyć widowisko science fiction Zacka Snydera "Rebel Moon - Część 2: Zadająca rany". Zapraszamy do obejrzenia naszej recenzji filmu w nowym odcinku "Movie się". Oceniają Ewelina Leszczyńska, Jakub Popielecki i Łukasz Muszyński.Gdy spokojnej kolonii na skraju galaktyki zagrażają potężne armie, największą nadzieją na przetrwanie mieszkańców staje się żyjąca wśród nich tajemnicza Kora (Sofia Boutella). Mając za zadanie znaleźć wyszkolonych wojowników, którzy zjednoczą się z nią w walce, Kora zbiera grupkę outsiderów, powstańców, wieśniaków i wojennych sierot z różnych światów, których łączy potrzeba odkupienia i zemsty. W bitwie o losy galaktyki powstaje nowa armia bohaterów.    


"Rebel Moon – część 2: Zadająca rany" to kontynuacja epickiej sagi o Korze i ocalałych żołnierzach gotowych na każde poświęcenie. Razem z dzielnymi mieszkańcami Veldt stają oni do walki w obronie niegdyś spokojnej wioski, a teraz domu dla tych, którzy w walce z Macierzą stracili niemal wszystko. W przededniu wielkiej bitwy każdy z wojowników musi zmierzyć się też z własną przeszłością i raz jeszcze przypomnieć sobie powody podjęcia walki. Kiedy opresyjne siły z całą mocą uderzają w rozpalającą się rebelię, wykuwają się przyjaźnie, powstają bohaterowie i rodzą się legendy.

W obsadzie "Rebel Moon" znaleźli się m.in.: Sofia Boutella, Anthony Hopkins, Charlie Hunnam, Djimon Hounsou, Doona Bae, Ray Fisher, Cary Elwes, Corey Stoll, Michiel Huisman oraz Stuart Martin.

Zwiastun filmu "Rebel Moon - Część 2: Zadająca rany"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones