Dwie to za mało. Ile części "Rebel Moon" chce zrobić Zack Snyder?

CBR / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zack+Snyder+planuje+kolejne+ods%C5%82ony+%22Rebel+Moon%22.+Na+ca%C5%82o%C5%9B%C4%87+z%C5%82o%C5%BCy+si%C4%99+4%E2%80%936+film%C3%B3w-155152
Dwie to za mało. Ile części "Rebel Moon" chce zrobić Zack Snyder?
Jakiś czas temu informowaliśmy, że Zack Snyder chciałby zrealizować trzecią część "Rebel Moon". Przeczytaj: Zack Snyder wierzy, że będziecie oglądać. Ma pomysł na "Rebel Moon 3". Wygląda na to, że reżyser pozazdrościł Jamesowi Cameronowi monumentalnego, długoterminowego projektu, a widowisko z Sofią Boutellą, którego druga część trafiła właśnie na Netflix, ma być dla niego tym, czym dla twórcy "Titanica" jest "Avatar". Ile filmów planuje jeszcze zrobić?

Ile?! Zack Snyder nie chce zakończyć "Rebel Moon" na dwóch częściach


Jeśli marzenia Zacka Snydera się spełnią, w najlepszym razie jesteśmy dopiero w połowie historii, jaką chce przedstawić w "Rebel Moon". W rozmowie z Radio Times reżyser przyznał, że ma już pomysł na kolejne odsłony cyklu. Ile ich będzie? To zależy, czy proces produkcji wyglądałby podobnie jak w przypadku "Dziecka ognia" i "Zadającej rany", które początkowo miały być jednym filmem, ale ze względu na ilość materiału postanowiono podzielić go na dwie części.

Cztery do sześciu filmów. Myślę, że liczba zależy od tego, czy za każdym razem pracując nad jednym filmem, robilibyśmy dwa. Oto jest pytanie – powiedział.

Snyder, który uważa, że "Rebel Moon" zobaczyło więcej osób niż będącą królową box office'u 2023 roku "Barbie", jest optymistą. Wierzy, że "Zadająca rany" poradzi sobie równie dobrze, a wyniki oglądalności przekonają Netflix, by dać kolejnym częściom zielone światło. W ramach rozszerzania uniwersum chce stworzyć też komiks, grę wideo i animację.

O czym opowiada "Rebel Moon: Zadająca rany"? Zobacz zwiastun


Widowisko "Rebel Moon – Część 2: Zadająca rany" trafiło na Netflix wczoraj. Czy to spełnienie marzeń Zacka Snydera? Naszą recenzję znajdziecie TUTAJ. Zobaczcie zwiastun:"Rebel Moon – Część 2: Zadająca rany" to kontynuacja epickiej sagi Kory i ocalałych żołnierzy gotowych na najwyższe poświęcenia. Szykują się oni do walki obok dzielnych mieszkańców Veldt w obronie ich niegdyś spokojnej wioski, a teraz nowej ojczyzny tych, którzy stracili własne w walce z Macierzą. Tuż przed starciem z wrogiem żołnierze muszą zmierzyć się jeszcze z prawdami o własnej przeszłości, które ujawniają powody, jakie pchnęły ich do walki. Kiedy brutalne imperium z całą mocą uderza w rodzącą się rebelię, zadzierzgują się nierozerwalne więzi, objawiają się bohaterowie i rodzą się legendy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones