Colin Farrell i Cristin Milioti na planie serialu "Pingwin"

Heroic Hollywood / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22The+Penguin%22%3A+Colin+Farrell+jako+Pingwin+i+Cristin+Milioti+jako+Sofia+Falcone+na+planie+serialu-149847
Colin Farrell i Cristin Milioti na planie serialu "Pingwin"
źródło: Materiały prasowe
Trwa praca na planie serialu "The Penguin". Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia zza kulis. Zobaczcie, jak prezentuje się Colin Farrell, który wraca jako Pingwin. Mamy też pierwszy rzut oka na Cristin Milioti w roli Sofii Falcone.

Colin Farrell wraca jako PingwinColin Farrell po raz pierwszy wcielił się w Pingwina w filmie "Batman" Matta Reevesa. Zobaczcie aktora na planie serialu "The Penguin":


Oto Cristin Milioti jako Sofia FalconeZobaczcie pierwsze zdjęcia Cristin Milioti z serialu "The Penguin". Aktorka wciela się w postać Sofii Falcone.


Sofia Falcone to córka Carmine'a Falcone'a, mafioza trzęsącego Gotham. Kiedy miała 13 lat, ojciec, chcąc uchronić ją przed zepsuciem, jakie staje się udziałem mieszkańców miasta, wysłał ją do Miami. Przyniosło to skutek odwrotny od zamierzonego. Sofia zaczęła rozwijać biznesy ojca w nowym miejscu. Po powrocie w rodzinne strony podjęła działania, by stanąć na czele przestępczego świata Gotham.

O czym opowie serial "The Penguin"?

Akcja "The Penguin" rozpocznie się tydzień po wydarzeniach przedstawionych w "Batmanie". Serial porównywany jest do "Człowieka z blizną" i miałby opowiedzieć o tym, jak Pingwin zdobył władzę w półświatku Gotham. Od dawna byłam fanką świata Batmana, a film Matta jest niezwykle silnym i odważnym dodatkiem do kanonu. Jestem podekscytowana i pełna szacunku możliwością opowiadania kolejnych opowieści z mrocznego Gotham City. Opowiadając historię Oswalda Cobblepota będę mogła wywołać swojego wewnętrznego superłotra, skomentowała showrunnerka Lauren LeFranc.

Mam parę uwag: posłuchajcie podcastu o filmie "Batman"


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones