Serial "Lista śmierci" dostaje prequel. Chris Pratt i Taylor Kitsch w obsadzie

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Amazon+og%C5%82asza+%22The+Terminal+List%3A+Dark+Wolf%22.+To+prequel+serialu+%22Lista+%C5%9Bmierci%22-153717
Serial "Lista śmierci" dostaje prequel. Chris Pratt i Taylor Kitsch w obsadzie
Mamy dobrą wiadomość dla fanów serialu "Lista śmierci". Rok temu informowaliśmy, że Amazon szykuje zarówno drugi sezon jak i prequel. Teraz jeden z tych projektów - prequel - został formalnie potwierdzony.

"The Terminal List: Dark Wolf". Co wiemy o serialu?Spin-off/prequel serialu "Lista śmierci" nosi tytuł "The Terminal List: Dark Wolf". Przed rokiem mówiło się, że skupi się on na postaci Bena Edwardsa, którego w oryginale gra Taylor Kitsch.

Teraz okazuje się, że w serialu pojawi się również James Reece, w którego wciela się Chris Pratt. "The Terminal List: Dark Wolf" opowie więc wcześniejsze przygody obu bohaterów. Jak daleko w przeszłość cofnie się akcja spin-offu, tego jednak nie wiemy.


O seriali "Lista śmierci""Lista śmierci" to ekranizacja powieści "The Terminal List" pióra Jacka Carra.

Opowiada ona historię Jamesa Reece'a- komandosa Navy SEALS, który jako jedyny z całego oddziału przeżywa zasadzkę w trakcie niebezpiecznej misji. Bohater powraca do domu z głową pełną sprzecznych wspomnień oraz wątpliwości co do tego, kto naprawdę odpowiada za masakrę. Gdy na jaw wychodzą nowe fakty na temat tragedii, życiu Reece'a oraz jego rodziny zaczyna zagrażać niebezpieczeństwo.

Twórcą serialu jest David DiGilio.

Zwiastun serialu "Lista śmierci"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones