Amy Adams, Paul Rudd i Tessa Thompson u twórców "Małej Miss"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Amy+Adams%2C+Paul+Rudd+i+Tessa+Thompson+w+komedii+%22Invite%22.+Za+kamer%C4%85+tw%C3%B3ry+%22Ma%C5%82ej+Miss%22-150617
Amy Adams, Paul Rudd i Tessa Thompson u twórców "Małej Miss"
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Amy Adams ("Kobieta w oknie"), Paul Rudd ("Ant-Man i Osa: Kwantomania") i Tessa Thompson ("Creed III") zagrają w komedii "Invite". Będzie to remake hiszpańskiego filmu "Sentimental" (znanego też pod tytułem "The People Upstairs"). Za kamerą staną Jonathan Dayton i Valerie Faris ("Mała Miss", "Wojna płci").  

O czym opowie "Invite"?Bohaterami filmu będą Joe (Rudd) i Angela (Adams), którzy po 15 latach małżeństwa uświadamiają sobie, że ich związek popadł w rutynę. Zdesperowana, by porozmawiać o czymś innym niż małżeńskich problemach, Angela zaprasza do domu hałaśliwych sąsiadów, Kaylę (Thompson) i Shane'a. Joe chce wykorzystać okazję, by im nawymyślać, ale okazuje się, że Kayla i Shane, którzy organizują cotygodniowe orgie, maja dla nich propozycję nie do odrzucenia...

Autorami scenariusza są Rashida Jones i Will McCormack, którzy napisali wspólnie komedię "Celeste i Jesse - Na zawsze razem" (2012).

Pierwowzór, "Sentimental", wyreżyserował Cesc Gay. W obsadzie znaleźli się m.in. Belén Cuesta, Javier Cámara, Alberto San Juan i Griselda Siciliani.

Jonathan Dayton i Valerie Faris - najważniejsze filmy
Jonathan Dayton i Valerie Faris to reżyserski duet najlepiej znany z filmu "Mała Miss". Ponadto w ich filmografii są m.in. "Ruby Sparks" (2012) i "Wojna płci" (2017). Pracowali również przy serialach "Życie z samym sobą" i "Rozterki Fleishmana".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones