"Average Height, Average Build": Pattinson, Adams i Downey Jr. w czarnej komedii Adama McKaya

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Average+Height%2C+Average+Build%22%3A+Pattinson%2C+Adams+i+Downey+Jr.+w+czarnej+komedii+Adama+McKaya-150064
"Average Height, Average Build": Pattinson, Adams i Downey Jr. w czarnej komedii Adama McKaya
źródło: Getty Images
autor: Cindy Ord
Na przełomie lata i jesieni powinny rozpocząć się zdjęcia do nowego filmu Adama McKaya, twórcy m.in. "Big Short", "Vice" oraz "Nie patrz w górę". Laureatowi Oscara po raz kolejny udało się skompletować obsadę złożoną z pierwszoligowych hollywoodzkich gwiazd.  

Kogo zobaczymy w nowym filmie Adama McKaya?Główne role w czarnej komedii "Average Height, Average Build" mają zagrać: Robert Pattinson, Amy Adams, Robert Downey Jr., Forest Whitaker, a także znana z "Tilla" Danielle Deadwyler. McKay jest reżyserem, scenarzystą i jednym z producentów projektu.

GettyImages-871538008.jpg Getty Images © Jason LaVeris


Pattinson wcieli się w seryjnego mordercę, który z pomocą waszyngtońskiej lobbystki (Adams) próbuje doprowadzić do zmiany prawa, aby uniknąć kary za popełnione zbrodnie. Downeyowi Juniorowi przypadła rola emerytowanego policjanta starającego się za wszelką cenę dopaść zabójcę. Będzie to jednak trudne zadanie. Nie dość, że zbrodniarz skutecznie zaciera ślady, to jeszcze w oczach opinii publicznej wyrasta na idealistycznego pogromcę skorumpowanych polityków.

GettyImages-1198935091.jpg Getty Images © Tibrina Hobson


Aktualnie McKay spotyka się z hollywoodzkimi wytwórniami oraz serwisami streamingowymi, które chciałyby sfinansować realizację filmu. Gwiazdorska obsada w połączeniu z renomą reżysera sprawiają, że chętnych oczywiście nie brakuje.

GettyImages-1128908708.jpg Getty Images © Matthias Nareyek


Filmografię Pattinsona zamyka dreszczowiec science fiction "Mickey 17" w reżyserii Bonga Joon Ho. Downeya Jr. zobaczymy w te wakacje w nowym filmie Christophera Nolana pt. "Oppenheimer". Adams, która miała już okazję współpracować z McKayem przy "Vice", zagrała w ubiegłym roku w baśniowym musicalu "Rozczarowana". Whitaker wystąpił niedawno u boku Toma Hardy'ego w filmie akcji "Havoc". Z kolei Deadwyler pojawi się w dramacie SF "Parallel".

Zwiastun filmu "Nie patrz w górę"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones