Olivia Colman zrobiła kawał Paulowi Ruddowi. Posłuchajcie ich rozmowy w radiu BBC 1

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Olivia+Colman+zrobi%C5%82a+kawa%C5%82+Paulowi+Ruddowi.+Pos%C5%82uchajcie+ich+rozmowy+w+radiu+BBC+1-149638
Olivia Colman zrobiła kawał Paulowi Ruddowi. Posłuchajcie ich rozmowy w radiu BBC 1
źródło: Getty Images
autor: Gareth Cattermole
Paul Rudd promuje aktualnie nowe widowisko Marvela, czyli film "Ant-Man i Osa: Kwantomania". Z tej okazji ekranowy Ant-Man gościł ostatnio w programie BBC Radio 1, w którym odpowiadał na pytania słuchaczy i udzielał im porad na osobiste problemy. Aktor nie przeczuwał, że Olivia Colman, prywatnie jego przyjaciółka, wykorzysta okazję, aby zrobić mu kawał.

GettyImages-1446184441.jpg Getty Images © Leon Bennett

Olivia Colman na premierze filmu "Imperium światła"


Olivia Colman zrobiła kawał Paulowi Ruddowi


Olivia Colman zadzwoniła do programu, w którym gościł Paul Rudd. Aktorka nie ujawniła swojej tożsamości.

Jestem twoją wielką fanką. Chciałabym zasięgnąć rady – zaczęła. Co byś zrobił, gdybyś miał naprawdę dobrego kumpla. Wiesz, od ponad 20 lat. Znacie się prawie połowę życia. I pewnego razu ten przyjaciel, który nie mieszka w Anglii, przyjeżdża, ale ci o tym nie mówi. A potem okazuje się, że nie tylko ci o tym nie powiedział, ale jeszcze wystąpił w programie radiowym. Co byś zrobił? Czułbyś się obrażony?

Osobiście, jeśli chodzi o mnie, absolutnie nie. Daję każdemu kredyt zaufania – odpowiedział Rudd. O mój Boże, co ja narobiłem? Pocę się, naprawdę się pocę.

Ich rozmowa została udostępniona w mediach społecznościowych BBC 1. Możecie wysłuchać jej poniżej:Kiedy już Colman została zdemaskowana, opowiedziała o swojej przyjaźni z Ruddem. Aktorzy znają się od ponad 20 lat, występowali bowiem wspólnie w sztuce teatralnej. Paul przychodził i nocował na podłodze naszego zapyziałego mieszkania w południwym Londynie. Często przychodził na niedzielny lunch – wspominała.

Olivia i ja naprawdę się polubiliśmy i przez cały czas pozostawaliśmy przyjaciółmi – powiedział Rudd. Po prostu szaleję za tobą... i naprawdę przepraszam, że nie dałem znać, że przyjeżdżam do miasta.

Zobacz zwiastun filmu "Ant-Man i Osa: Kwantomania", najnowszego widowiska MCU z Paulem Ruddem


Superbohaterowie Scott Lang (Paul Rudd) i Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) powracają jako Ant-Man i Osa w nowym, pełnym przygód filmie. Wraz z rodzicami Hope, Hankiem Pymem (Michael Douglas) i Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer), oraz córką Scotta, Cassie Lang (Kathryn Newton) będą eksplorować Wymiar Kwantowy, gdzie spotkają zadziwiające, nieznane istoty. To, co tam przeżyją, zmieni ich wyobrażenia o tym, co jest możliwe.
Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones