Twórcy "Cząstek kobiety" będą teraz składać do kupy Amy Adams

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tw%C3%B3rcy+%22Cz%C4%85stek+kobiety%22+b%C4%99d%C4%85+teraz+sk%C5%82ada%C4%87+do+kupy+Amy+Adams+%E2%80%93+Filmweb-155205
Twórcy "Cząstek kobiety" będą teraz składać do kupy Amy Adams
Twórcy "Cząstki kobiety" i "Białego Boga" – Kornél Mundruczó i Kata Wéber – kręcą nowy film z Amy Adams. Gwiazda nominowana do Oscara sześciokrotnie (!) wcieli się w kobietę, która będzie musiała zacząć nowe życie po nieoczekiwanych zmianach. Zdjęcie do "At The Sea" mają się rozpocząć w czerwcu w Bostonie.

"At The Sea" z Amy Adams. Kogo zagra?Bohaterką "At The Sea" będzie ciesząca się dotąd sławą i uznaniem Laura, która po długiej rehabilitacji wraca do wakacyjnego domu nad morzem. Tam zacznie się zmierzyć ze skomplikowanym życiem, jakie na chwilę opuściła, i nową tożsamością bez sławy i fortuny, do jakich była przyzwyczajona. 

Gdzie ostatnio widzieliśmy Amy Adams?Aktorka nominowana aż 6 razy do Oscara (wciąż bez statuetki) zachwycała widownię znacznie więcej razy – m.in. w takich filmach, jak "Fighter", "Nowy początek", "American Hustle" czy nawet w "Zaczarowanej". Do jej ostatnich największych ról należą "Ostre przedmioty", "Elegia dla bidoków" z równie udaną kreacją Glenn Close, "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera", gdzie wcieliła się w Lois Lane, oraz na przykład "Rozczarowana", czyli kontynuacji "Zaczarowanej" z 2007 roku. 

Zwiastun "Ostrych przedmiotów" z Amy AdamsPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones