Brian Cox o losach Logana Roya: "To wydarzyło się za wcześnie"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Co+Brain+Cox+my%C5%9Bli+o+losach+Logana+Roya+z+%22Sukcesji%22+%22To+wydarzy%C5%82o+si%C4%99+za+wcze%C5%9Bnie%22-150917
Brian Cox o losach Logana Roya: "To wydarzyło się za wcześnie"
źródło: Getty Images
autor: Pablo Cuadra
Fani serialu "Sukcesja", którzy przez ostatnie tygodnie ekscytowali się kolejnymi odcinkami finałowego sezonu opowieści o rodzinie Royów, nie mogli narzekać na brak emocji. Rozwiązanie wątku głowy rodu Logana było równie zaskakujące dla widzów, jak i dla odtwórcy roli Briana Coxa. Aktor przyznał, że jego zdaniem wydarzenia z odcinka trzeciego powinny nastąpić później. 

Uwaga: poniżej spoilery z finałowego sezonu "Sukcesji"

Brain Cox o finałowym sezonie "Sukcesji" i Loganie RoyuW wywiadzie dla programu BBC "Amol Rajan Interviews" Cox przyznał, że zaskakująca śmierć Logana Roya powinna wydarzyć się kilka odcinków później, w piątym albo szóstym epizodzie. Aktor stwierdził, że śmierć Logana została świetnie przedstawiona, a sam patrzył na nią w zły sposób, jako wyraz odrzucenia. -Teraz wszystko u mnie dobrze, ale wtedy poczułem się trochę odrzucony. Po całej pracy, którą wykonałem, w końcu przesunęli mnie gdzieś na dalszy plan - przyznał.  


Cox opowiadał też o kulisach kręcenia scen pogrzebu Roya, podczas których udało się nie zdradzić szokującego twistu. Produkcja miała w planach nakręcenie dodatkowych ujęć z żywym Loganem, aby gapie i paparazzi obserwujący ekipę filmową myśleli, że patriarcha rodu pojawił się na pogrzebie kogoś innego. Gdy aktorowi przekazano, że taki fortel nie będzie realizowany, Cox i tak pojawił się na planie z własnej woli, a szokujące wydarzenie przez półtora roku pozostało tajemnicą.

W rozmowie został podjęty także wątek teorii dotyczącej rzekomo sfingowanej śmierci Roya. Cox przyznał: -Z perspektywy Logana, on musi wiedzieć jak zachowają się dzieci po jego śmierci. Co miałoby stać się później? Jedynym sposobem na to jest wyreżyserowanie swojego zgonu i teraz patrzenie z odległości na chaos, który wywołał. Odtwórca roli traktuje to jednak wyłączenie jako przypuszczenie, które raczej nie ma możliwości zrealizować się w finałowym sezonie.

W USA ostatni odcinek "Sukcesji" zadebiutuje na HBO w niedzielę 28 maja.

"Serial Killers" o trzecim odcinku finałowego sezonu "Sukcesji":Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones