Sol Rodríguez i David Denman w drugim sezonie "Peacemakera". Kogo zagrają?

The Wrap / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sol+Rodr%C3%ADguez+i+David+Denman+w+drugim+sezonie+%22Peacemakera%22.+Kogo+zagraj%C4%85-156032
Sol Rodríguez i David Denman w drugim sezonie "Peacemakera". Kogo zagrają?
Sol Rodríguez ("Star Trek: Picard") i David Denman ("Mare z Easttown") dołączyli do obsady drugiego sezonu "Peacemakera". Co wiemy o ich postaciach?

GettyImages-1480000216.jpg Getty Images © Paul Archuleta

GettyImages-1502764349.jpg Getty Images © Rodin Eckenroth


Sol Rodríguez i David Denman w 2. sezonie "Peacemakera". Kogo zagrają?


Jak podaje The Wrap, w drugim sezonie "Peacemakera", nad którym prace już trwają, zobaczymy Sol Rodríguez i Davida Denmana. Sol Rodríguez wcieli się w Sashę Bordeaux – bohaterkę, która na kartach komiksu po raz pierwszy pojawiła się w wydanym w grudniu 2000 roku numerze #751 "Detective Comics" autorstwa Grega Rucki i Shawna Martinbrougha. Sasha, mistrzyni sztuk walki, zostaje zatrudniona do ochrony Bruce'a Wayne'a. Gdy odkrywa, że jej szef jest Batmanem, postanawia on wytrenować ją na swoją pomocniczkę. Szczegóły postaci, w którą wcieli się David Denman, nie zostały na razie ujawnione.

W obsadzie zobaczymy też Franka Grillo. Przypadła mu rola ojca zabitego przez Peacemakera Ricka Flagga. Zapewne będzie on chciał pomścić śmierć syna.

"Peacemaker" w programie Serial Killers


Serial "Peacemaker" zadebiutował w styczniu 2022 roku. Przypominamy odcinek programu Serial Killers, w którym Łukasz Muszyński i Jakub Popielecki omawiają pierwszy sezon: Akcja serialu toczy się po wydarzeniach przedstawionych w filmie "Suicide Squad. Legion samobójców". Poznajemy w nim dalsze losy superbohatera o wątpliwej etyce, który dla pokoju zrobi wszystko, niezależnie, ile mężczyzn, kobiet i dzieci będzie musiał zabić. Po opuszczeniu szpitala Peacemaker (John Cena), znany także jako Christopher Smith, ma nadzieję cieszyć się wolnością. Niestety szybko upomina się o niego kierowany przez Clemsona Murna (Chukwudi Iwuji) oddział do zadań specjalnych. Ma on dla niego propozycję nie do odrzucenia. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones