Czy powstanie trzeci sezon "Rodu smoka"? HBO podjęło decyzję

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Czy+powstanie+trzeci+sezon+%22Rodu+smoka%22+HBO+podj%C4%99%C5%82o+decyzj%C4%99-156077
Czy powstanie trzeci sezon "Rodu smoka"? HBO podjęło decyzję
Drugi sezon "Rodu smoka" zadebiutuje na platformie Max już niebawem (emisja w Polsce 17 czerwca). Tymczasem Warner Bros. Discovery ogłosiło, że zielone światło dostał trzeci sezon.

"Ród smoka" z trzecim sezonem


Informację o zielonym świetle dla trzeciego sezonu "Rodu smoka" przekazała Francesca Orsi, dyrektorka HBO ds. seriali i filmów.

George, Ryan, pozostali wspaniali producenci wykonawczy, obsada i ekipa produkcyjna zdobyli nowe szczyty w drugim sezonie "Rodu smoka". Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wysiłku, który włożyli w jego stworzenie, skali i rozmachu, które mogą konkurować tylko z jego wspaniałą historią. Jesteśmy podekscytowani, że będziemy mogli kontynuować sagę Rodu Targaryen i podziwiać efekty pracy tej ekipy w kolejnym, trzecim sezonie – skomentowała.

"Ród smoka" w programie Serial Killers


Przypominamy odcinek programu Serial Killers, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki podsumowują pierwszy sezon "Rodu smoka":Nim Westeros pochłonęła kolejna krwawa wojna o władzę, na tronie zasiadał ród Targaryenów, mający kontrolę nad potężnymi smokami. Serial osadzony 200 lat przed wydarzeniami znanymi z "Gry o tron" ukazuje Targaryenów u szczytu ich potęgi, władających Siedioma Królestwami wraz z 17 smokami. Król Viserys, dobry i szlachetny władca, jest pozostawiony bez następcy tronu. Niezdolność do dokonania wyboru pomiędzy jego córką a młodszym bratem skutkuje początkiem brutalnej wojny domowej o sukcesję, która zapoczątkowała upadek rodu, później znanej jako "taniec smoków".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones